Fyzioterapie

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Využívá standardizovaných postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků, kdy zkušený fyzioterapeut zvolí vhodnou léčbu s ohledem na potřeby pacienta. Na výběr má hned několik metod, jak ulevit od bolesti a sjednat nápravu vzniklého problému. Využívá zejména mobilizací a  technikami měkkých tkáníléčebnou tělesnou výchovu k odnaučení se špatných pohybových návyků, rázovou vlnu k odstranění bolesti, reflexní masáž, oporu svalů v podobě tapingu, kompletní kineziologický rozbor nebo okamžitou úlevu od bolestí pomocí plynových injekcí.

Fyzioterapie v Medical Institutu v Plzni. 

3+1 zdarma Plynové injekce

3+1 ZDARMA Rázová vlna

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?

Aqualix Lipoinject

Aqualix Lipoinject

Intralipoterapie = nechirurgická metoda injekční kanylové redukce lokalizovaných tuků

Bressova masáž

Bressova masáž

Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická terapie, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.

Dornova metoda

Dornova metoda

Dornova metoda je jemný a šetrný manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech či dlouhodobých bolestech v zádech, kloubech.

LPG ve fyzioterapii

LPG ve fyzioterapii

LPG© Mechano-stimulace prostřednictvím Cellu M6 je již odborníky uznávanou nedílnou součástí léčby jizev a následků popálenin.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Při reflexní masáži se fyzioterapeut snaží o odstranění všech reflexně vzniklých změn ve tkáních, jež lze ošetřit z povrchu těla. Zároveň zasahuje do reflexního oblouku, který patologii vyvolává. Vzhledem k rozsáhlosti a složitosti vztahů mezi jednotlivými částmi, orgány a tkáněmi organismu jsou možnosti využití široké.

Taping a kineziotaping

Taping a kineziotaping

Jde o podpůrnou metodu, která funguje jako zpevňující a funkční bandáž. Její použití se neomezuje jen na končetiny, můžeme ji aplikovat na celém těle.

Kineziologický rozbor

Kineziologický rozbor

Jedná se o soubor speciálních vyšetřovacích metod sloužících ke stanovení diagnózy a následně k vypracování rehabilitačního (terapeutického) plánu.