O klinice

Specializujeme se na omlazení, hubnutí a estetiku

  • Zkušenosti
  • Profesionalita
  • Moderní postupy
  • Individuální řešení
  • Lidský přístup

Tak by se ve zkratce v 5 bodech dalo shrnout 15 let naší praxe v oboru estetické medicíny, během kterých se nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut jako součást Institutu Krásy stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Našim klientům se tak dostává maximální komplexní péče o tvář, tělo, ale i o celkové zdraví se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i v kvalitě péče, individuálního a diskrétního přístupu, v zázemí moderního estetického centra.

Náš zdravotnický tým disponuje dlouholetou praxí ve svém oboru jak v České republice, tak i zkušenostmi ze stáží v zahraničí. Všichni specialisté a pracovníci si pravidelně prohlubují své znalosti a účastní se kongresů a školení v moderních technologiích a trendech oboru.

Používáme moderní techniku a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky. Neustále investujeme do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje současné estetické medicíny. Aplikace znalostí a zkušeností v rámci komplexní péče klienta spolu se špičkovým vybavením a lasery tak dělá z Medical Institutu nejvybavenější centrum a lídra v Plzeňském kraji.

Naše klinika spolupracuje s dalšími významnými společnostmi estetické medicíny, jakými jsou INNOAESTHETICS, The Skin Academy BARCELONA (Španělsko), Mesotech, Marllor, Professional Dietetics, Innate (Itálie), W&O (Německo), Cambridge Medical Aesthetics (Velká Británie), Poonglim Pharmatech, Woorchi Mechatronics (Jižní Korea), Plasmolifting (Rusko), Ocusoft (USA), World Academy of Aesthetic Medicine Ať už vás zajímá estetická dermatologie, omlazení plazmou či odstranění vrásek, špičkové laserové centrummoderní tvarování postavyhubnutí a redukce tukubělení zubů nebo třeba fyzioterapie, náš tým je tu pro vás. Kontaktujte nás a nechte si poradit od našich specialistů na osobní nezávazné konzultaci. Více o nás také na www.registrlekaru.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zde sídlíme

 

Prohlédněte si prostory Institutu Krásy

 

Interiér kliniky plastické chirurgie Medical Institut