Náš tým profesionálů

Lékaři

Lékaři Kliniky Medical Institut si poradí s každým problémem, tak neváhejte a rezervujte si termín konzultace s jedním z nich na tel: 775 123 528.

Profesionální tým specialistů nestátního zdravotnického zařízení Medical Institut v Plzni nabízí svým klientům služby korektivní a klinické dermatologie a estetické medicíny v péči o tělo, omlazení pleti, bělení zubů a fyzioterapie.

Tým Medical Institut disponuje dlouholetou praxí ve svém oboru jak v České republice, tak i na stážích v zahraničí. Tým lékařů doplňují kvalifikované zdravotní sestry a terapeutky.

Tým Medical Institut si pravidelně prohlubuje znalosti a účastní se kongresů a školení v nejnovějších trendech oboru a technologií (jako například omlazení krevní plazmou) a vychází tak důsledně z nejnovějších poznatků světové vědy.

Našim klientům tak poskytujeme vysoce odborné služby a kvalitní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Pokud máte dotazy k našim službám nebo nám chcete sdělit vaše názory, zkušenosti či recenze, kontaktujte nás prosím.

MUDr. Petr Skala

MUDr. Petr Skala

Ortoped a traumatolog se zaměřením na artroskopie velkých kloubů a sportovní traumatologii