Vlasy

V Medical Institutu Vám zajistíme komplexní diagnostiku stavu vlasů, vlasových stvolů a vlasové pokožky pomocí nejmodernějších dostupných metod současné medicíny. Zjistíme hustotu vlasů v záhlaví, přední a horní části hlavy, rychlost růstu a denní ztrátu vlasů, určíme typ alopecie, příčiny zvýšeného vypadávání vlasů, rozpoznáme přítomnost anomálních typů vlasů. Jen poté, co je zjištěna pravá příčina problémů můžeme zajistit skutečné a účinné řešení.

Procedury

Prodlužování a zhušťování vlasů

Každodenní součástí života je péče o vlasy a jejich úprava. Prodlužování vlasů dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla. Poskytujeme nejmodernější formu prodlužování vlasů, výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravých vlasů. Svěřte se do rukou našich profesionálů!

Vlasová mezoterapie

Při mezoterapii aplikujeme výživný roztok přímo na skalp. Roztok obsahuje kmenové buňky, které revitalizují vlasové váčky a kořínky, stimulují prokrvení, zlepšují celkový stav pokožky a podporují růst.

Řídké vlasy a lysiny

Jedinečné řešení pro ženy i muže s jemnými, řídkými vlasy či lysinami přichází od firmy Hairdreams. Výsledky vypadají naprosto přirozeně, pomůžeme Vám vykouzlit dokonalý účes ať už Vás trápí nedostatek vlasů z důvodu věku či nemoci.

Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528