Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Permanentní make-up obočí

Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla, ale také korigovat nedokonalosti obličeje.

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální.

Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

Jana Tutzká

Jana Tutzká

Permanent make-up specialist

Permanentní make-up obočí

Dokonce, i když Vaše obočí nemá 100% hladké linie, šířku a pravidelný tvar, pak pomocí tetování můžete získat krásné obočí, které si nemusíte upravovat každé ráno. Každá z technik se aplikuje individuálně dle charakteristiky tváře a přání klientky.

  1. Microblading nebo také vláskování obočí

Pokud sledujete nejnovější kosmetické trendy, slova microblading obočí nebo vláskování vám už určitě nejsou cizí. Jde o vylepšenou verzi permanentního tetování obočí, která si získává na popularitě nejenom v Česku, ale také po celém světě. Pomocí malinkých vřezů se při ní vytvoří v obočí jizvičky, které se pak nabarví permanentní barvou.

Hojení

Tento zákrok vyžaduje minimální dobu hojení, je značně kratší, než u klasických technik stínování a zejména bez výrazných strupů. Kůže se spíše jakoby jemňoučce olupuje (vytváří se malinké šupinky) a již druhý den můžete klidně do práce, barva v kůži zarůstá několik dní, čili je po tu dobu výraznější než konečná. Celkově se ustálí až po 4 týdnech, kdy je vhodné se objednat na korekci.

Barvy

Pigmenty, se kterými pracujeme, mají všechny požadované certifikáty jakosti EU a jsou přírodní.

Bolestivost

Kombinujeme dvě anestetika a zaručujeme maximální bezbolestivost zákroku.

Doba aplikace

Doba aplikace v saloně je u permanentu obočí cca 1,5 hodiny a u následné korekce cca 30 min.

Korekce

Korekce je možná po 4–12 týdnech. Po 4 týdnech se teprve pigment ustálí a až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. Korekce stojí 800Kč.

Jak dlouho permanent vydrží

Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu Vaší kůže a vystavení sluníčku.

Jak permanentní make-up probíhá?

Při konzultaci vyplníte dotazník spolu s čestným prohlášením o tom, že jste souhlasila s aplikací, tvarem a barvou pigmentů na Vámi vybrané oblasti, na které se má vykonávat zákrok. Taky si potvrdíme Vaším podpisem, že jste nezatajila žádné závažné choroby či užívání léků apod., při kterých není doporučené zákrok vykonávat. A taky to, že jste byla důsledně seznámena s možnými riziky permanentního make-upu. Před zákrokem se provede diagnostika pleti. Následuje nákres permanentního make upu – konzultace vhodného tvaru a klientka odsouhlasí tvar. Dále naneseme anestetikum, které působí cca 10 min, obočí je umrtvené a otupělé. Vybere se barva – konzultace s klientkou a následné její odsouhlasení. Počáteční tetování konstrukce permanentního make-upu a nanesení 2. fáze anestetika a naprosté umrtvení tetované části obličeje. Specialista vykreslí permanentní make-up a na závěr se provede kontrola klientky a seznámení s následnou péčí.  Potřebné instrukce vám dáme také v písemné formě.

Pokyny po aplikaci

Po aplikaci je třeba celý den obočí otírat navlhčeným vatovým tamponkem, jelikož z kůže vytékají lymfocyty (bezbarvá tekutina), které když na kůži uschnou, vytvoří strupy. Čím větší strupy, tím většinou menší retence pigmentu, proto je žádoucí řádně otírat a mít tak co nejmenší stroupky.

Od druhého dne od zákroku je potřeba obočí mazat speciální péčí, kterou od nás každá klientka obdrží. Stroupky se vyloupávají zhruba 7-14 dní (u rtů jen 3-5 dní), nechte je odpadnout samovolně, nikdy je nestrhávejte ani neloupejte!

Po vyloupání můžete mít pocit, že tam nic nemáte, obočí je příliš světlé apod., ale nezoufejte – pigment se v kůži hojí a vybarvuje až 8 týdnů, obočí může ještě ztmavnout. Pokud by obočí nebo rty byly i po uplynutí 6-8 týdnů příliš světlé, barva i jakákoliv nesrovnalost se doladí při korekci, která vždy následuje.

Po dobu hojení obočí ničím nezvýrazňujte ani nemalujte a neaplikujte make-up. Po dobu 14 dnů nenavštěvujte bazén, solária, ani saunu.

Ceník - permanentní make - up
Obočí Phi Brow / Korekce PM obočí Phi Brow 4 900 Kč / 800 Kč
Obočí Microblading (Vláskování) / Korekce  PM obočí Microblading 4 900 Kč / 800 Kč
Horní linky / Dolní linky / Dohromady 2100 Kč / 1 900 Kč / 3 900 Kč
Korekce linek 1 000 Kč
Rty - kontura / Rty - stínování / Korekce PM rtů 4 000 Kč / 6 500 Kč / 1 500 Kč
Oživení PM
Horní linky / Dolní linky / Dohromady 1 470 Kč / 1 330 Kč / 2 730 Kč
Obočí 3 430 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: