Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Padání vlasů – mezoterapie

Trápí Vás stav vašich vlasů? Pozorujete na sobě zvýšené padání vlasů? Jsou Vaše vlasy slabé a lámavé? Máme pro Vás řešení! 

Trichologie vznikla jako vědní obor spojením věd kosmetiky a dermatologie. Soustřeďuje svůj zájem na hygienu vlasů, jejich zdraví a krásu. Zatímco se dermatolog zabývá terapií s cílem převážně léčit nemoci a anomálie kůže včetně přilehlých tkání. Tricholog se věnuje terapii onemocnění vlasové pokožky se zaměřením na různé anomálie včetně péče o vlasové cibulky. Je schopen na základě vyšetření, diagnostikovat skutečnou příčinu vašich obtíží a poskytnout řešení, pomocí vhodného terapeutického postupu ošetření a přípravků ke zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky. Řeší problematiku vlasů a vlasové pokožky jako je nadměrné padání vlasů různých příčin (alopecie), lupovitost, seboroická dermatitida, mastné vlasy, lupénka, dehydratace vlasové pokožky a vlasů, šupinatění pokožky, křehké a lámavé vlasy či vlasy s narušenou strukturou.

Čistá a hydratovaná pokožka se správnou elasticitou je pokožka v dobré kondici, která produkuje zdravé vlasy!

Lenka Brodzianská

Lenka Brodzianská

Tricholožka

Jak vyšetření probíhá?  Poté, co se k nám objednáte a přijdete na domluvenou schůzku, Vám specializovaný tricholog provede diagnostiku vlasové pokožky pomocí mikrokamery. Konzultací zjistíme příčinu Vašeho problému a následně doporučíme vhodnou léčbu.

Mezoterapie vlasové pokožky je pak ošetření, kdy se výživné látky aplikují přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Tyto látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posilují růst vlasů, zlepšují mikrocirkulaci i kvalitu pokožky na hlavě. Provádí se lokálně tam, kde tricholog určí. Ošetření je nebolestivé.

Vlasová mezoterapie pokožku hlavy důkladně vyživuje a hydratuje, čímž povzbuzuje růst vlasů. Jde o dlouhodobý fyziologický proces! Je nutné na toto ošetření chodit opakovaně, například jednou měsíčně. 

Další možnou léčbou řídnoucích vlasů je buněčná stimulace tělu vlastním materiálem – plazmaterapií. Díky vlastní krevní plazmě je totiž možné obnovit růst vlasů. Plazmaterapie je jedno z nejpřirozenějších ošetření na růst vlasů. Při zákroku nejprve odebereme klientovi menší množství krve, ze které se ve speciálním přístroji oddělí plazma, kterou následně aplikujeme na do podkoží vlasové části hlavy. Procedura může být lehce bolestivá, je však velmi účinná.

Ceník - trichologie
Vstupní konzultace (Vstupní dotazník, kopletní diagnostika, vyšetření kamerou) 500 Kč
Další kontrola 150 Kč
Rozbor krve 800 - 2500 Kč
Opakované vyšetření kamerou 100 Kč
Mezoterepie vlasů (1 ošetření) 3 500 Kč
Plasmoterapie vlasů (1 ošetření)  3 500 Kš
Transplantace vlasů od 50.000 Kč
Šampony cena dle produktu
Balíček stimulace proti vypadávání vlasů
3x mezoterapie kmenovými buňkami + vitamíny 4 500 Kč
1x Plazmolifting 1 500 Kč
4x mezoterapie + 2x plazmolifting 9 000 Kč
1x mezoterapie vitmaíny 700 - 1500
1x mezoterapie kmenovými buňkami 2 500 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: