Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Reference

Odstranění pigmentových skvrn

Podstoupila jsem laserový zákrok na odstranění pigmentových skvrn v obličeji. Jsme naprosto spokojená s výsledkem. Pigmentové skvrny zmizely a nyní používám ještě doporučené přípravky pro zachování stejného stavu pleti od firmy MeLine, Pigmentové skvrny jsou pryč. Jsme spokojená a doporučuji.

Facelift nitěmi

Jsme naprosto spokojena s výsledkem mini zákroku. Moje pleť působí svěže a mladě.

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Se zákrokem jsme velice spokojena. Nemám žádné jizvičky a vše proběhlo na velmi vysoké profesionální úrovni. Oceňuji skvělý přístup celého týmu.

Plastika dolních víček

Byla jsem na plastice dolních víček, moc mi pomohla, zbavila mě pytlů pod očima, které se nedaly zakrýt makeupem. Všechno proběhlo rychle, přístup personálu byl super. Doporučuji!

Léčba akné

Dlouho mě trápilo akné, zkoušela jsem různou kosmetiku, od levné po drahou, nakonec jsem se rozhodla zkusit laser a světe div se! Akné mizí, sem tam se ještě objeví nějaký ten pupínek, ale už to nejsou velké červené boláky jako dřív.

dentální hygiena

Dostal jsem dentální hygienu jako dárek od manželky, ta si ji moc pochvalovala. Jsem bývalý kuřák, nakonec jsem si tedy zaplatil ještě pískování. Rozdíl byl vidět hned, i po dvou měsících mám zuby mnohem lepší. Rozhodně nelituji, že jsem se k návštěvě odhodlal a chystám se jít znovu.

Odstranění křečových žil

Medical Institut mi doporučila kamarádka, protože trpím na křečové žíly. Někdy mě bolest budila i uprostřed noci. Po měsíci zvažování jsem se objednala na konzultaci a následně na sklerotizaci „křečáků“ v lýtkách. Celkem jsem šla třikrát, vše bez problémů. Na recepci jsem si koupila stahovací punčochy a teď mám po letech konečně klid.

Dentální hygiena

Chodím pravidelně na dentální hygienu, zkoušela jsem i domácí bělení, obojí mi hodně pomohlo. Dřív se mi dost kazily zuby, teď už vše ok.

Permanentní makeup

Lákal mě permanentní makeup, hlavně obočí. Mám tmavé vlasy, ale po letech nešetrného vytrhávání mi obočí vybledlo a vůbec nevypadalo dobře. Nebavilo mě ho každý den dobarvovat tužkou, od kosmetičky vydrželo pěkné zhruba týden, málokdy dva. Bála jsem se, že budu vypadat směšně nebo divně, ale úplně zbytečně! Obočí se maluje jako chloupky, je opravdu pěkné a realistické.

Chemický peeling

Maminka mi zaplatila chemický peeling. Moc jsem tomu nevěřila, za kosmetiku jsem už utratila tisíce. Nakonec je to jedna z mála věcí, které skutečně fungují. Byla jsem na něm víckrát, zhruba jednou za dva měsíce. Mám mnohem lepší pleť, přestala se mi mastit a zlepšily se mi i jizvy na tvářích po akné.