Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Permanentní make-up linek

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem.

Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla, ale také korigovat nedokonalosti obličeje.

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální!

Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Jana Tutzká

Jana Tutzká

Permanent make-up specialist

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahrazují líčení očí. Varianta linek se předem pečlivě předkreslí na odlíčených očích.

S pomocí očních linek, můžete dosáhnout krásně upravených očí bez nutnosti malovat se každé ráno. Je to forma tetovací techniky, která se aplikuje individuálně v závislosti na charakteristice tváře klientky a výsledků, kterých chceme dosáhnout.

Klasické oční linky mohou být aplikované od nejtenčí části u vnitřního koutku oka a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka, přičemž nejširší část linky je přímo nad zorničkou. Úzké linky jsou vhodné pro ženy, které nepoužívají tolik make-upu, ale přitom chtějí mít zvýrazněné oči a zachovat si přirozený vzhled. Středně široké linky jsou vhodné pro ženy, které používají make-up každý den a chtějí vzhled na hranici přírodního a nalíčeného stylu. Silné linky jsou pro klientky, které se výrazně líčí každý den a nevadí jim stále nalíčený vzhled.

Pudrová mikropigmentace, neboli linka vedoucí mezi řasami, spíše permanentní zvýraznění řas, než linky. Tento styl linek je správná volba pro klientky, které chtějí efekt hustších a výraznějších řas. Může být použit spolu s klasickými linkami i bez nich.

Barvy

Pigmenty, se kterými pracujeme, mají všechny požadované certifikáty jakosti EU a jsou přírodní.

Bolestivost

Kombinujeme dvě anestetika a zaručujeme maximální bezbolestivost zákroku.

Doba aplikace

Doba aplikace od 30 min po 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina.

Jak dlouho permanent vydrží

Permanentní make-up vydrží přibližně 3–5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.

Péče o oční linky

U očních linek doporučujeme takzvané suché hojení, tedy že oční linky se po ošetření nijak neotírají ani se nemažou po zákrokovou péčí. V řasové linii se vytvoří malé stroupky, které se během 14 dnů vyloupnou. Nijak do tohoto procesu nezasahujte a neaplikujte make-up (řasenku, oční stíny, oční tekuté linky) po celou dobu hojení, minimálně 10 dní. Po době hojení následuje případná korekce!

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: