PermaLip

Plné, smyslné rty jsou snem snad každé ženy. Modelování a zvětšování rtů je jedním z nejčastějších požadavků v estetické medicíně ze strany klientů. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou výkonu je jeho plná reverzibilita.

  • neměnnost tvaru implantátu – svůdné a plné rty dokud je chcete
  • trvanlivost
  • reverzibilita
  • jednoduchý ambulantní zákrok pouze za lokální anestezie
  • okamžitý efekt
  • časová nenáročnost
  • bez jizev

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

plastický chirurg

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Plastický chirurg

Permalip je jedinečný prostředek, kterým vyplnit rty a je k dispozici v různých velikostech, abychom mohli vyhovět všem klientům, jejichž požadavky se pohybují od mírného zvětšení rtů až po velmi výrazné vyplnění. Implantát je vyrobený z měkkého, solidního silikonového elastomeru a prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna a potvrzena jeho bezpečnost a účinnost. Je patentovaný a právem mu náleží certifikáty FDA a CE.

Jak to probíhá?

Zvětšení rtů pomocí PermaLip je relativně jednoduché. Provedou se dva drobounké miniřezy v koutcích úst. Implantát je vtažen tunelem do rtu a vycentrován, aby později nezpůsoboval klientce jakýkoli diskomfort. Nepatrné řezy se uzavřou sešitím ranky vstřebatelným stehem a následná jizvička jako by nebyla. Zákrok trvá přibližně 30 minut a provádí se ambulantně, pouze v lokálním znecitlivění. 

Výplň zajišťuje okamžitý a trvalý efekt. Je ideální pro použití u rtů, které jsou úzké, a tak vytváří dojem přísného obličeje. Po aplikaci je ihned znatelný výraznější objem a pěkné kontury. Pro okolí však není implantát patrný, ať už se rty jakkoli pohybují, a není ani hmatatelný.Velkou výhodou je možnost Permalip vyndat. Lze jej totiž po čase a podle potřeby vyjmout a nahradit větší variací, či ponechat ret bez výplně. Tedy například v případě, kdy si klientka přeje navrátit ke své původní podobě a ret zase zmenšit, může být implantát pomocí jednoduchého zákroku vyjmut.