Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Omlazení krevní plazmou

Nová účinná metoda ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejímž úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a vrátit jí tak plnohodnotnou funkční schopnost. 

Bez ohledu na to, jak člověk žije, bez ohledu na to, co dělá, všichni stárneme. Obzvláště nepříjemné je stárnutí u žen, protože vždy chtějí být mladé a atraktivní. Existuje mnoho způsobů omlazení, ale jen některé z nich opravdu pomáhají porazit čas. Jednou z těchto procedur je i omlazení vlastní krevní plazmou. Jedná se o novou účinnou metodu ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Zákrok je naprosto bezpečný s viditelnými účinky bezprostředně po aplikaci, definitivní výsledky však uvidíte během 20 dnů od aplikace. Aby bylo dosaženo ideálních a dlouhodobých výsledků, doporučujeme 2–3 aplikace vždy s odstupem jednoho měsíce. V daném případě samozřejmě záleží na věku a aktuálním stavu pleti. S tím Vám pomohou naši terapeuti.

Zákrok je poměrně jednoduchý. Nejprve probíhá konzultace s ošetřujícím terapeutem. Následuje odběr krve a stočení krve v centrifuze, během níž dojde k oddělení krevních složek. Terapeut během této doby připraví Vaši pleť na zákrok a poté aplikuje mikrojehličkami plazmu z vaší krve do Vaší pokožky. Na závěr je aplikována závěrečná péče. Délka procedury je okolo 60 -80 minut.

Výhodou této terapie je fakt, že aplikace je možná celoročně, před dovolenou jako příprava pleti na zátěž, naopak po dovolené jako vynikající prostředek revitalizace pleti.

S čím vším toto ošetření pomáhá a jaké má výhody?

  • Účinně regeneruje kožní buňky
  • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
  • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
  • Žádné umělé látky a materiály
  • Žádné vedlejší účinky ani rizika
  • Provádí se v znecitlivění a je bezbolestná
Nejčastější otázky k ošetření krevní plazmou

Co je ošetření krevní plazmou a jak probíhá?

Jedná se o estetický zákrok, při kterém se využívá obohacená krevní plazma pacienta. Krev se odebírá a zpracovává tak, aby obsahovala vyšší koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, a poté se aplikuje do pokožky.

Proč je ošetření plazmou oblíbenou omlazovací metodou?

Tuto metodu klienti často volí pro schopnost velmi účinné regenerace pokožky, zlepšení její textury, redukce vrásek, a podporu přirozeného omlazení pleti.

Jak dlouho trvá, než začnou být viditelné výsledky po ošetření pomocí ošetření krevní plazmou a jak dlouho výsledek vydrží?

Viditelné výsledky začnou být viditelné po několika týdnech od ošetření, s postupným zlepšením v průběhu několika měsíců. Trvání výsledků plazmoliftingu je individuální, ale výsledky obvykle přetrvávají po dobu jednoho roku. Pro udržení optimálních výsledků mohou být potřeba opakované procedury.

Je plazmolifting bolestivý a existují nějaká rizika spojená s ošetřením?

Procedura obvykle není bolestivá vzhledem k použití lokálního znecitlivění pro minimalizaci nepohodlí. Pacienti mohou pocítit mírné pálení nebo štípání, které je však krátkodobé a nepatrné. Plazmolifting je obecně považován za bezpečné omlazující ošetření, protože se využívá vlastní krevní plazma pacienta. Vedlejší účinky jsou většinou minimální, mohou zahrnovat lehké otoky či zarudnutí, které normálně do několika hodin až dnů vymizí.

Kdo je vhodným kandidátem pro metodu ošetření krevní plazmou?

Vhodnými kandidáty pro tuto omlazující metodu jsou muži a ženy, kteří hledají přirozenou metodu pro omlazení a regeneraci pokožky, zlepšení její textury nebo redukci vrásek. Procedura je zejména vhodná pro ty, kteří preferují přírodní a přirozenou cestu ošetření pleti.

Může být plazmolifting kombinován s jinými estetickými procedurami?

Ano, plazmolifting může být kombinován s dalšími metodami ošetření pleti, jako jsou injekční výplně nebo laserové omlazovací metody, pro komplexní omlazení pleti.

Ceník - estetická dermatologie - plazmolifting
Plazmolifting
1 ampule / 2 ampule / 3 ampule 3 500 Kč / 6 500 Kč / 7 000 Kč
2 ampule a aminokyseliny Jalupro 7 000 Kč
3 ampule a aminokyseliny Jalupro 9 000 Kč
Plazma krém (14 dní péče na doma bez injekcí) 2 500 Kč
Vlasy 1 500 Kč
Plasmoterapie na vlasy základní 3 500 Kč
Vlasy a aminokyseliny Jalupro 4 500 Kč
Regen Matrix (plazmolifting a kyselina hyaluronová) 6 500 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: