Omlazení vlastní krevní plazmou

Nová účinná metoda ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejímž úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a vrátit jí tak plnohodnotnou funkční schopnost. V ceně balíčku je omlazení vlastní krevní plazmou obličeje a krku. 

Bez ohledu na to, jak člověk žije, bez ohledu na to, co dělá, všichni stárneme. Obzvláště nepříjemné je stárnutí u žen, protože vždy chtějí být mladé a atraktivní. Existuje mnoho způsobů omlazení, ale jen některé z nich opravdu pomáhají porazit čas. Jednou z těchto procedur je i omlazení vlastní krevní plazmou. Jedná se o novou účinnou metodu ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Zákrok je naprosto bezpečný s viditelnými účinky bezprostředně po aplikaci, definitivní výsledky však uvidíte během 20 dnů od aplikace. Aby bylo dosaženo ideálních a dlouhodobých výsledků, doporučujeme 2–3 aplikace vždy s odstupem jednoho měsíce. V daném případě samozřejmě záleží na věku a aktuálním stavu pleti. S tím Vám pomohou naši terapeuti.

Zákrok je poměrně jednoduchý. Nejprve probíhá konzultace s ošetřujícím terapeutem. Následuje odběr krve a stočení krve v centrifuze, během níž dojde k oddělení krevních složek. Terapeut během této doby připraví Vaši pleť na zákrok a poté aplikuje mikrojehličkami plazmu z vaší krve do Vaší pokožky. Na závěr je aplikována závěrečná péče. Délka procedury je okolo 60 -80 minut.

Výhodou této terapie je fakt, že aplikace je možná celoročně, před dovolenou jako příprava pleti na zátěž, naopak po dovolené jako vynikající prostředek revitalizace pleti.

S čím vším toto ošetření pomáhá a jaké má výhody?

  • Účinně regeneruje kožní buňky
  • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
  • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
  • Žádné umělé látky a materiály
  • Žádné vedlejší účinky ani rizika
  • Provádí se v znecitlivění a je bezbolestná

MUDr. Simona Zunová

MUDr. Simona Zunová

Specialista estetické dermatologie

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Kristýna Eisnerová

Specialista estetické dermatologie, interní medicíny

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Specialista estetické dermatologie

Bc. Adéla Pavlíková, DiS.

Bc. Adéla Pavlíková, DiS.

vedoucí sestra plastické chirurgie

Bc. Martina Roučková

Bc. Martina Roučková

Vrchní sestra

Kristýna Mudrová

Kristýna Mudrová

zdravotní sestra

Ivana Koupalová

Ivana Koupalová

Specialista na tělová ošetření