Modelace brady bez implantátu

  • Okamžitý efekt
  • Probíhá téměř bez bolesti

Modelace brady bez implantátu zahrnuje její výplň kyselinou hyaluronovou. Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou využívány především k vyhlazení vrásek, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů. Jedná se o látku tělu vlastní, což minimalizuje riziko komplikací. Výsledky přetrvávají dlouhodobě a aplikaci lze provádět opakovaně.

V případě výplně brady se používá, pokud má klient tzv. ustupující bradu. Její objem se totiž dá kyselinou hyaluronovou dobře doplnit. Můžete se si tak vyzkoušet, jak s úpravou brady budete vypadat a případně se rozhodnout i pro implantát.

Ať už si přejete bradu jen mírně zeštíhlit, nebo toužíte po větší změně, díky moderním metodám vám ji umíme vytvarovat i bez nutnosti plastické operace.

Jak se aplikuje?

Bradu znecitlivíme anestetickým krémem, díky čemuž je zákrok nebolestivý. Kůži odezinfikujeme a poté, pomocí kanyly nebo tenké jehly aplikujeme výplň. 

Kyselina hyaluronová je známá tím, že na sebe váže vodu. Je tedy třeba mít na paměti, že je lepší na začátku dát méně výplně, než více, jelikož ošetřovaná tkáň nebude v průběhu několika dnů po ošetření na objemu. Vždy je lepší objem případně doplnit, než rozpouštět nevyhovující výplň.

V místě vpichu se může objevit zarudnutí, nebo mírný otok a modřinka. Obvykle toto mizí do 2 dnů. Toto ošetření Vás nijak neomezuje v běžném životě, pouze je třeba se po tři dny vyhýbat sauně, soláriu a sálavému teplu, stejně jako výrazné mimiky, která by mohla definitivní výsledek výplní zdeformovat.

Kromě kyseliny hyaluronové můžeme využít i niťového liftingu, samostatně, nebo v kombinaci.

Kontraindikace

  • těhotenství a kojení
  • autoimunitní onemocnění
  • celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění
  • lokální infekce kůže

MUDr. Simona Zunová

MUDr. Simona Zunová

Specialista estetické dermatologie

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Kristýna Eisnerová

Specialista estetické dermatologie, interní medicíny

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Specialista estetické dermatologie