Liposukce

  • maximální účinnost při minimální zátěži
  • ambulantní zákroky bez nutnosti celkové anestezie
  • skutečná redukce a odstranění tuku
  • vypínání a omlazení pokožky
  • stimulace kolagenu
  • zákroky s minimálními otoky a rekonvalescencí
  • minimální rizika a zátěž 
  • výrazně šetrnější k operovaným tkáním
  • tukové buňky se vyplavují nepoškozené, lze je opětovně použít
  • ihned viditelný efekt

Přijďte na konzultaci s našimi lékaři a zbavte se nedokonalostí.

Objednávejte se na tel.: 775 123 528

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které se provádí drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti anestezie celkové.

Moderní PLASMALIPO® Liposukce

Účinná a rychlá liposukce, revoluce v moderních laserových liposukcích. Jedná se v současnosti o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci současné estetické medicíny. 

Plasmalipo® využívá mikrotenkou sondu na optickém vlákně, pomocí níž paprsky plasmy v rozpětí 360° tuk šetrně rozpouští. Nedochází tak k mechanickému poškozování tuku a tedy ani ke vzniku velkých modřin či podlitin. Stejně tak šetrné rozpouštění předchází riziku vzniku nerovností jako u klasických metod nebo popálenin vznikajících při metodách radiofrekvenčních či laserových, plasmový paprsek totiž k rozpouštění tuku nepotřebuje vysoké teploty.

Unikátnost plasmy v liposukci má dvojí účinek. Zatímco plasmový paprsek rozpouští tuk, současně účinně působí na kolagenová vlákna v podkoží a způsobuje okamžité vypnutí a přilnutí pokožky zpět. Zamezuje se tak vzniku ochablé kůže a kožních převisů a tím dalšímu chirurgickému zákroku. Navíc díky rovnoměrnému působení plasmového paprsku odpadá riziko vzniku nerovností.

Přesnost a šetrnost mikrotenkého vlákna propůjčuje liposukci Plasmalipo® schopnost kromě klasických partií jako například bříško, boky, stehna či záda, ošetřovat i drobnější lokality jako paže, kolena, faldíky pod zadečkem nebo podbradek.

Liposukce BODY-JET

Tumescentní liposukce pomocí přístroje Body-Jet tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z níž pod tlakem tryská tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která se spolu s tukovými buňkami současně odsává. Tukové buňky se vyplavovují celé a nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích.

Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilní anestezií. Zákrok se provádí ambulantně, trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost a proto se může opětovně využít k výplni vrásek v obličeji, augumentaci prsou nebo hýždí, i k navrácení objemu v jiných partiích těla. Přenos vlastní tukové tkáně, neboli Lipotransfer či Fatgrafting, tak nepředstavuje žádná zdravotní rizika.

V případě obou liposukcí šetrné odstranění tuku nebolí a minimalizuje vznik modřin a otoků. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku se značně zkracuje nezbytné nošení kompresního prádla. Po zahojení nenese dříve ošetřovaná lokalita jakékoliv stopy vpichů.

Výsledný efekt je viditelný bezprostředně po zákroku a Vy se tak můžete těšit z krásné postavy.

Jak se zbavit i jinak vzpurných tuků, získat vysněnou postavu a optimální způsob liposukce na základě vlastností problematických tuků lze zjistit na osobní nezávazné konzultaci přímo se specialistou na moderní liposukce.

Prohlédněte si fotografie z interiéru naší plastické chirurgie:

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?