Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Lipomassage LPG

Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. První přístroje se užívaly pro léčebné účely a pro vyhlazení pooperačních jizev. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG. Výsledkem bylo rozšíření využití této metody i na estetickou medicínu.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje

  • odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky,
  • formování postavy a zeštíhlení,
  • zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace,
  • zesílení okysličovaní tkání, jejímž výsledkem je zlepšení tonusu kůže a jejich přilehlých tkaní
  • sedativní efekt

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Andrea Čermáková

Mgr. Andrea Čermáková

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Pevná a pružná kůže celého těla nemusí být pouhým snem, ale sladkou realitou. Stačí dopřát pokožce pravidelnou LPG lipomasáž! Příjemné masážní ošetření funguje na bázi mechanické stimulace kožních buněk a přispívá k omlazení a ozdravení pokožky celého těla. Ošetření svědčí kůži na celém těle! Během lipomasáže totiž dochází k urychlení činnosti lymfatického systému, kterým jsou z těla odplavovány škodlivé látky. Ošetření má zásluhy také na detoxikaci organismu a okysličení pokožky. Jeho pomocí se v kůži aktivuje i proces tzv. lipolýzy – štěpení a uvolňování tuků. Díky tomu procedura slouží také jako prevence či řešení celulitidy.

Pro koho je lipomasáž vhodná

  • Pro klientky, u kterých navzdory dietám a pravidelnému cvičení, nedochází k redukci tuků v oblasti břicha stehen, hýždí nebo jiných rizikových partií.
  • Pro ženy, které prošly hormonálním kolísáním (např. během puberty, těhotenství nebo menopauzy) a zanechalo na jejich postavě velké změny.
  • Pro všechny, kteří mají zodpovědný přístup ke svému zdraví a chtějí si co nejdéle ponechat pevnou postavu a mladiství vzhled.
Ceník - přístrojová ošetření tělová - Lipomassage LPG
Tělové ošetření 950 Kč
Tělové ošetření 1 návštěva 500 Kč
Obleček (zapůjčení) 150 Kč
Obleček (zakoupení) 750 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: