Lipolýza

Nemůžete přijít na to, jak se zbavit druhé brady? Pravidelně cvičíte a vyzkoušeli jste snad všechny možné diety? Jste štíhlí a přesto vás trápí špíčky, které nejdou dolů? Pak pro Vás máme ideální řešení! 

Lipolýza je založena na principu, kdy se aplikuje tenkou jehlou směs enzymatických látek přímo do oblasti, kde Vás tuk obtěžuje. Tento enzym štěpí tuk na malé části a pomáhá jej rozpustit. Z těla je pak tento rozpuštěný tuk přirozenou cestou odváděn z těla pryč. Aplikace injekční lipolýzy je efektivní jen pro malé množství nahromaděného tuku! Pro větší nahromadění tuku je vhodnější provedení liposukce. 

Každopádně je důležité nejprve přijít na konzultaci ke specialistovi, který Vám bude schopen říci, zda je toto ošetření pro Vás vhodné.

Jestliže užíváte léky na ředění krve, doporučujeme Vám poradit se s lékařem, který Vám je předepsal. Léky by měly být vysazeny jeden týden před zákrokem.

Injekční lipolýza nabízí mnoho výhod

  • nechirurgická metoda
  • vylepšení vzhledu tam, kde předchozí snahy selhaly
  • šetrné ošetření
  • přirozeně vypadající výsledky
  • stimulace kolagenu v podkoží

Místo aplikace může být po zákroku začervenalé, na pohmat bolestivé a může se objevit i malý hematom. Všechny tyto projevy do týdne zmizí.

Výsledný efekt je trvalý a neočekává se opakování léčby. U většiny pacientů dochází k požadovanému zlepšení po 2 až 4 sezeních v odstupu 1 měsíce.

MUDr. Simona Zunová

MUDr. Simona Zunová

Specialista estetické dermatologie

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Kristýna Eisnerová

Specialista estetické dermatologie, interní medicíny

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Specialista estetické dermatologie