Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Kryolipolýza

V kategorii neinvazivních zákroků je Kryolipolýza na prvním místě. Věděli jste, že klinické studie prokázaly úbytek až o 80 % během 4 měsíců?

Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o maximálně efektivní, bezpečný a pro tělo zcela přirozený zákrok bez vedlejších účinků. K odstranění tukových zásob dochází postupně a tělo tak není téměř vůbec zatěžováno.

Pravá a účinná liposukce zmražením, znamená především nasátí tukové tkáně, včetně kožní řasy do speciální nasávací hlavice. Zpočátku se u citlivějších jedinců může objevit nezvyklý, až trochu nepříjemný pocit, způsobený tlakem na kůži a chladem, který ovšem velmi brzy vymizí. Zchlazení nasáté části těla probíhá přímo v hlavici na teplotu pod bodem mrazu a je tedy nutné chránit pokožku před poškozením kvalitní nemrznoucí membránou. Podtlak je při nasávání regulovatelný, v případě potřeby jej můžeme kdykoliv úplně přerušit či snížit. Zmrazuje se pouze konkrétní oblast a okolní tkáně zůstávají zcela nepoškozené. Ošetření je prováděno individuálně, s ohledem na každého klienta je stanovena délka a stupeň mražení. Je nutné dodržet zvýšený pitný režim, neboť dochází k postupnému vyplavování odumřelých tukových buněk. Ošetření na stejné partii můžeme zopakovat až po uplynutí 1 měsíce.

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Andrea Čermáková

Mgr. Andrea Čermáková

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, musí tam však být dostatečná tuková zásoba pro nasátí do aplikační hlavice. Nejčastěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad.

Kontraindikace

  • onkologická onemocnění
  • onemocnění srdce
  • cukrovka
  • chladová alergie
  • rozsáhlé strie
  • křečové žíly a metličky
  • onemocnění jater a ledvin
  • těhotenství
  • očkování v posledních 14 dnech a další závažná onemocnění
Nejčastější otázky ke kryolipolýze

Jak kryolipolýza funguje?

Aplikátorem se ve vybrané oblasti těla chladí problematické partie na nízkou teplotu, což má za následek zamrznutí tukových buněk. Zamrznuté buňky postupně odumírají a jsou následně přirozeně vyloučeny z těla.

Kde se může kryolipolýza aplikovat?

Kryolipolýza může být aplikována na různé části těla včetně břicha, stehen, hýždí, paží, podbradku a dalších oblastí s přebytečným tukem.

Je kryolipolýza bolestivá?

Většina pacientů pociťuje mírné nepohodlí během aplikace, ale procedura by neměla být bolestivá. Po ošetření může dojít ke chvilkovému otupění nebo naopak citlivosti v dané oblasti.

Jak dlouho trvá jedno ošetření?

Jedna procedura obvykle trvá 45-60 minut. Doba se odvíjí od velikosti ošetřované oblasti, počtu ošetřovaných partií a představách klienta o budoucích výsledcích.

Kdy uvidím výsledky kryolipolýzy a kolikrát je proceduru třeba opakovat?

První výsledky mohou být viditelné během několika týdnů po prvním ošetření, ale konečné výsledky se mohou projevit i po několika měsících. Počet potřebných procedur závisí na individuálních cílech a oblasti, kterou si klient přeje ošetřit. Mnozí vidí dobré výsledky už po jedné proceduře, ale někdy se doporučuje ošetření opakovat.

Jsou výsledky kryolipolýzy trvalé?

Ano, výsledky mohou být trvalé, protože tukové buňky, které jsou odstraněny, nejsou schopny se obnovovat. Je však důležité dodržovat zdravý životní styl, aby se zabránilo tvorbě nových tukových zásob.

Může kryolipolýza odstranit všechny tukové buňky?

Kryolipolýza odstraní část tukových buněk v ošetřené oblasti, nemusí ale odstranit všechny. Výsledek může být mírnější, ale zároveň může přinést přirozený vzhled.

Kdo je vhodným kandidátem pro kryolipolýzu?

Vhodnými kandidáty jsou obvykle lidé s mírným až středním nadbytkem tuku na konkrétních oblastech, kteří mají realistická očekávání týkající se výsledků. Konzultace s našimi odborníky v oblasti kryolipolýzy vám umožní získat detailní informace o tomto typu ošetření, její vhodnosti pro konkrétní případ a očekávaných výsledcích.

 

Ceník - přístrojová ošetření tělová- Kryolipolýza
1 nasátí (15x20cm) 1 500 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: