Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Kosmetické ošetření REVIDERM

Nejsilnější propojení moderní medicíny a nejúčinnější kosmetiky! To je kosmetika REVIDERM Skincare! Tu nejvyšší úroveň péče dostanete jen u odborníků, kteří díky celoživotnímu systému vzdělávání umějí nalézt řešení i v případech, kdy pleť vyžaduje náročnější řešení. REVIDERM je německá značka, která se věnuje kosmetice už přes 30 let. Hlavním cílem této kosmetiky je léčení a prospěch pleti podporou přirozené regenerace pleti. Celá řada vědců a výzkumníků důkladně hledali takové složení, které má opravdu viditelné výsledky. A opravdu jej nalezli! Dohromady s unikátním přístrojovým ošetřením se značka REVIDERM stala zcela nepostradatelnou u mnoha klientů.

Každý přípravek je vyvinut tak, aby doplňoval ostatní přípravky a společně spolupracovali na dokonalé péči o pleť.

Kosmetika REVIDERM je vhodná pro každého, kdo je rozhodnut zlepšit stav své pleti a to bez rozdílu věku a pohlaví. Kosmetické přípravky této značky jsou totiž připraveny řešit problémy s akné, dehydratací, tvorbou nadbytečného mazu a minimalizovat tvorbu komedonů.

Ošetření jsou vhodná i pro kuperózní pleť a dokáží velmi účinně zpevnit povadlou pleť a vyhladit vrásky.

Celý koncept spočívá v tom, že se nejdříve analyzuje pleť každého klienta a podle individuálních potřeb se zvolí vhodné ošetření a vhodná péče. Nejdříve pleť připravíme na další ošetření a pak přikročíme k přístrojovému ošetření REVIDERM® Skin, které je doslova základním kamenem celého konceptu.  Tento přístroj se skládá ze speciálního přístroje s vakuovým zařízením a ruční sondy, která je zakončena vyměnitelným nástavcem na jedno použití. Na ošetřovanou partii se působí jemným sáním a současně kontrolovaným proudem krystalků oxidu hlinitého, kterým se provádí dermabraze. Tyto krystalky jsou spolu s odumřelými buňkami následně odsávány ruční sondou a zachyceny v kontejneru použitých krystalků.

Eva Polenová

Eva Polenová

Kosmetička

Definice ošetření REVIDERM® Skin dermabraze

 • Ošetření je jemné a příjemné.
 • Výsledky jsou patrné bezprostředně po ošetření a zlepšují se s každou další aplikací.
 • Citlivý proces ošetření mohutně podporuje, biologicky kontrolovaný, proces regenerace kůže.
 • Ošetření kůže je možné přesně přizpůsobit individuálním potřebám klienta.
 • Bezpečný a uživatelsky příjemný přístroj, orientovaných na péči o pleť a kůži.

V Medical Institut přizpůsobujeme ošetření kůže individuálním potřebám každého klienta tak, abychom cíleně podpořili regeneraci právě jeho typu kůže. REVIDERM® Skin Peeler byl oceněn jako nejlepší profesionální mikro dermabrazivní přístroj s nejnovější technologií a stal se jedničkou na evropském trhu.

Po ošetření mikro dermabrazí je nutné v průběhu dalších 3 dní ochránit pleť krémem s minimálně SPF30!

Reviderm nabízí kompletní portfolio produktů pro péči o jakoukoliv pleť. Od základní péče, přes řešení specifických problémů a stavů pleti až po vysoce účinný anti-aging. Výživové doplňky pečující o pokožku zevnitř, sady pro péči po estetických zákrocích a jedinečný make-up, který v sobě skrývá kombinaci vzácných minerálních prvků a aktivních účinných ingrediencí sjednocených v jedinečný Diamond Dust Micro Mineral Complex.

Dámy si budou pochvalovat prokazatelné výsledky rozjasněné, hydratované a zpevněné pleti a i pánové si užijí účinné ošetření, u kterého budou pozorovat viditelné výsledky, které se budou zlepšovat s každým dalším ošetřením.

Součástí tohoto kosmetického ošetření je ošetření ultrazvukem. Řadí se do téměř všech dermokosmetických ošetření REVIDERM a probíhá vždy po mikrodermabrazi a před aplikací produktů REVIDERM.

Kontraindikace k Ultrazvukovému ošetření

 • Všechny druhy nádorů před, během a po (asi 3 měsících) nádorové terapii
 • Horečky, akutní zánětlivé příznaky
 • Cukrovka, poruchy srážení krve
 • Tuberkulóza, žaludeční vředy
 • Oběhová nedostatečnost, koronární onemocnění srdce, srdeční arytmie
 • Akutní kloubní revma
 • Těhotenství a doba kojen
Kosmetické ošetření

 

Kompletní kosmetické ošetření REVIDERM (Bez dermabraze) 1 500 Kč
Dermabraze REVIDERM 2 500 Kč
Ultrazvuk REVIDERM 2 500 Kč
Balíček ošetření Reviderm 3+1 Zdarma 7500 Kč
Chemický peeling REVIDERM 2 500 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.