Hydrolifting

Hydrolifting je anti-aging metoda, která je vhodná jako prevence proti stárnutí, ale také pro doplnění živin stárnoucí pleti. Toto ošetření pleť vypne, navrací jí pružnost a odstraňuje kruhy pod očima.

Hydrolifting je ideální například po nadměrném slunění a je bez omezení věku. Regenerace pokožky se zpomaluje již kolem 30. roku. Množství kyseliny hyaluronové obsažené v pokožce klesá průměrně o 6% každých 10 let. Snížená hydratace vede ke ztenčení pokožky, jejímu zřasení a prohlubování vrásek. 

Kyselina hylauronová je přirozenou součástí pokožky, která ji pomáhá udržovat hydratovanou a pružnou, ale její obsah s věkem klesá. Při tomto ošetření aplikujeme, tzv. revitalizační koktejl, což je směs kyseliny hyaluronové, antioxidantů, vitamínů, aminokyselin a minerálů, která se aplikuje pomocí drobných vpichů ultra tenkou jehlou do horních vrstev kůže obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Aplikací revitalizačního koktejlu dochází k regeneraci kolagenních a elastických vláken, zlepšení napětí pleti a zvýšení její hydratace.

Hydrolifting doporučujeme zopakovat v rozmezí 2 – 4 týdnů.

Jak to probíhá?

Nejprve se obličej natře anestetickým krémem a poté se roztok aplikuje injekčně do pokožky celého obličeje, případně krku a dekoltu. Ošetření je bezbolestné a přibližně 1,5 hod. 

Bezprostředně po ošetření jsou na pleti patrné pupínky, tvořené kyselinou hyaluronovou , které obvykle do druhého až třetího dne úplně vymizí. Největší efekt se dostavuje cca po 14 dnech: Vaše pleť bude zářivá, hydratovaná, vyhlazená, zpevněná a viditelně omlazená.

Po hydroliftingu se týden vyhněte extrémním teplotám, tj. soláriu, opalování, sauně, kryokomoře. Extrémní teploty ničí účinné látky včetně kyseliny hyaluronové.

MUDr. Simona Zunová

MUDr. Simona Zunová

Specialista estetické dermatologie

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Kristýna Eisnerová

Specialista estetické dermatologie, interní medicíny

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Specialista estetické dermatologie