Hubnutí

Problém s postavou je jedním z nejčastěji řešených estetických problémů vůbec. Problematická místa s ukládáním rezervního tuku mívají často i lidé se štíhlou postavou. Pohyb ani diety často zákeřné tukové polštářky nezničí. Medical Institut  přináší několik řešení, jak s nimi efektivně skoncovat. Nabízí se úprava stravování Metabolic Balance nebo kompletní dietní program Cambridge DietMedical Institut disponuje také nejširším vybavením v oblasti přístrojového ošetření těla. K dispozici má mnoho přístrojů, díky nimž můžete opět vypnout povadlou pokožku,rozproudit zanesený lymfatický systémodstranit celulitidu, nebo vyhladit a zjemnit kůži. Přístrojové procedury lze doplnit také o různé zábaly pracující na principu tepla a zimy či detoxikační bahenní zábaly.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Zorka Hejdová, Kateřina Votavová, Andrea Verešová

Pokud jste zastáncem razantních a okamžitě viditelných řešeníMedical Institut disponuje mnoha lékařskými procedurami s prověřenými a prokázanými výsledky. Využít můžete injekční terapii na lokalizovaný tuk a problematické partie, moderní liposukce nebo přenést tuk z problematických partií do těch, které svůj objem ztrácejí.

PB sérum

PB sérum

Problém s postavou je jedním z nejčastěji řešených estetických problémů vůbec. Problematická místa s ukládáním rezervního tuku mívají i lidé se štíhlou postavou. Pohyb ani diety často zákeřné tukové polštářky nezničí. PB sérum je jedinečné invazivní ošetření...

Zábaly

Zábaly

Účinné zábaly na zeštíhlení a proti celulitidě. Vyzkoušejte je již dnes!

Kavitační liposukce

Kavitační liposukce

Vyzkoušejte průlomové ošetření na redukci tukových polštářků a celulitidy. Kavitační liposukce způsobuje destrukci tukových buněk. Protože se tukové buňky nenahrazují, efekt této neinvazivní liposukce je trvalý!

Metabolic Balance

Metabolic Balance

Z rozboru Vaší krve Vám sestavíme individuální jídelní plán.

Cambridge Weight Plan

V bodech výhody Nejste v tom sami Prokázané výsledky Trvale bez jo-jo efektu Tradice a historie Blízko k vám Jídelníček vám šetří čas Úvod – krátký popis Vydejte se na cestu za vysněnou postavou. Všechno jde lépe, když na to nejste sami. Celým programem vás bude...

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Liposukce zmražením aneb kryolipolýza! A Vaše tukové buňky rázem zmizí. Napořád!

Termolipolýza

Termolipolýza

Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací.

Lipodestrukce

Lipodestrukce

Průlomové ošetření na redukci tukových polštářků a vyhlazení celulitidy. Lipodestrukce díky schopnosti rozeznat odlišnosti tkání, způsobuje destrukci tukových buněk přesně a cíleně. A protože tukové buňky nejsou nahrazovány, efekt je trvalý.

Frakční laser CO2

Frakční laser CO2

Frakční laser pracuje na principu vystřelování laserových paprsků ve tvaru mřížky do hlubších vrstev kůže. Díky tomu dochází k aktivaci obnovovacích pochodů v kůži a hlavně ke zvýšené tvorbě kolagenu.

Vibrační cvičení

Vibrační cvičení

Deset minut cvičení na vibračním stroji se hravě vyrovná hodině v posilovně!

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Soukromý: Endermologická lymfatická masáž + zábal

Injekční odstranění celulitidy

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?