Hubnutí

 

Jelikož problém s postavou je jedním z nejčastěji řešených estetických problémů, naše klinika se na to velmi zaměřuje. A že by problém s ukládáním rezervního tuku měli jen obézní lidé? Nenechte se mýlit. Dost často tento problém mívají i lidé se štíhlou postavou, jelikož pohyb ani diety často zákeřné tukové polštářky přímo nezničí. I proto náš Medical Institut přináší několik řešení, jak s nimi efektivně skoncovat.

Pokud jste zastáncem razantních a okamžitě viditelných řešeníMedical Institut disponuje mnoha lékařskými procedurami s prověřenými a prokázanými výsledky. Využít můžete injekční terapii na lokalizovaný tuk a problematické partie, moderní liposukce nebo přenést tuk z problematických partií do těch, které svůj objem ztrácejí.

Nabízí se úprava stravování Metabolic Balance nebo kompletní dietní program Cambridge Diet. Medical Institut disponuje také nejširším vybavením v oblasti přístrojového ošetření těla. K dispozici máme mnoho přístrojů, díky nimž můžete opět vypnout povadlou pokožku, rozproudit zanesený lymfatický systém, odstranit celulitidu, nebo vyhladit a zjemnit kůži. Přístrojové procedury lze doplnit také o různé zábaly pracující na principu tepla a zimy či detoxikační bahenní zábaly.

Velmi oblíbená je u nás aplikace PB séra. Jak jeho aplikace probíhá a k čemu slouží? Jako první věc, kterou před zákrokem u nás na klinice děláme v každém případě je konzultace s odborníkem, aby lékař věděl, jaké je klientovo přání a co od procedury očekává. Následuje doporučení vhodného koktejlu, který se namíchá ze 4 druhů sér, podle toho, jestli potřebuje klient zhubnout, zpevnit nebo například odvodnit (možno také zkombinovat více účinků). Můžeme slíbit viditelné výsledky již po první aplikaci, zpevnění pokožky, odstranění celulitidy nebo i rozpuštění tuku z problematických partií (břicho, stehna, hýždě).

Metabolic Balance je výživový program, jenž je určen pro úpravu tělesné hmotnosti a látkové výměny. Pomocí tohoto programu můžete trvale snížit svou hmotnost, a to bez diet a hladovění. Vaše stravovací návyky budou přizpůsobeny na míru Vašemu metabolismu. Na základě laboratorních výsledků rozboru krve vám bude sestaven jídelní plán a individuální seznam potravin. Váš plán zohlední váš tělesný a zdravotní stav a bude se vztahovat pouze na Vás a Vaše údaje. Potraviny se nevybírají podle podílu bílkovin, tuků, uhlohydrátů či obsahu kalorií. Kritérium je působení daných potravin na hormonální produkci a látkovou výměnu. Aktivujete tak svůj zdravý metabolismus a podpoříte přirozenou produkci inzulínu. Šetrně a trvale budete regulovat svou hmotnost a posilovat celkovou hormonální produkci díky dodržování jednoduchých a nových pravidel přípravy a přijímání potravin.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Zorka Hejdová, Kateřina Votavová, Andrea Verešová

PB sérum

PB sérum

Jedinečné invazivní ošetření na redukci tuku, zpevnění pokožky a omlazení.

Zábaly

Zábaly

Zábaly jsou intenzivní formou relaxace a podpora pro hubnutí.

Metabolic Balance

Metabolic Balance

Výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti,

Termolipolýza

Termolipolýza

Termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy.

Lipodestrukce

Lipodestrukce

Průlomové ošetření na redukci tukových polštářků a vyhlazení celulitidy.

Vibrační cvičení

Vibrační cvičení

Deset minut cvičení na vibračním stroji se hravě vyrovná hodině v posilovně!