Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Augmentace hýždí (implantáty)

Pokles zadečku a nedostatek objemu může být pro některé klienty a klientky značným problémem. Augmentace hýždí nebývá tak častým požadavkem, což je škoda, zákrok je velmi efektivní a přináší trvalou úpravu velikosti a tvaru zadečku.

Oblíbenost augmentace hýždí roste vlivem mediální známosti některých celebrit a taky z důvodu jihoamerických estetických vlivů, kde plnější pozadí je velice atraktivní. Korekce tvaru hýždí je žádaná z několika důvodů. Nejčastěji se jedná o estetickou indikaci – zvětšení, nebo modelaci hýždí. Upravovat se může izolovaně horní či dolní část hýždí nebo obojí, výkon může být jednostranný u asymetrií. Většinou je však výkon oboustranný.

Ne pro všechny je augmentace hýždí potřebná, či řeší problém, který Vás trápí. Pokud máte jen pokles zadečku, řešením může být tzv. lifting hýždí pomocí niťí. Ovšem, pokud chcete mít větší zadeček, augmentace pomocí gluteální implantátů je nasnadě.

Gluteální implantáty máme k dispozici v kulatém, mandlovém a oválném tvaru. Implantáty připomínají svým charakterem sval a umisťují se pod hýžďový sval. Výsledek určuje rozměr pánve i množství vlastního tuku.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

plastický chirurg

MUDr. Vojtěch Šandera MBA

MUDr. Vojtěch Šandera MBA

Plastický chirurg

Jak to probíhá?

Nejprve vás čeká konzultace, na které vám plastický chirurg vysvětlí vše o zákroku a následné rekonvalescenci. Odpoví Vám na veškeré Vaše dotazy a pak se domluvíte na datu operace a předoperačních vyšetřeních. Zákrok se provádí v celkové anestezii a trvá 1–1,5 hodiny. Řez se vede přesně mezi půlkami. Následně se vloží silikonový implantát přímo do svalu. Rána se zašívá samo vstřebatelnými stehy. Výsledná jizva je kompletně ukrytá mezi půlkami.

Klient na klinice zůstává 1-2 dny a poté je v následujícím týdnu nutná kontrola. Je třeba mít klidový režim cca 8 týdnů a je nezbytené nosit kompresní prádlo po dobu přibližně 2 měsíců. Při fyzických aktivitách je dobré mít kompresní kalhoty až 12 týdnů i déle. Záleží i na vašem pocitu a doporučení chirurga dle vašeho individuálního hojení.

Počítejte s tím, že cca 4 týdny budete muset spát na břiše a přibližně 2 týdny nebudete moci pohodlně sedět, ale bude třeba spíše chodit, či ležet na břiše.

Konečný výsledek se ukáže cca po 8 týdnech lze výsledek považovat za konečný. Efekt je trvalý a zákrok není potřeba opakovat.

Ceník - plastická chirurgie - tělo
Augmentace hýždí – implantáty 75 000 Kč
Augmentace prsních svalů – muži 95 000 Kč
Liposukce 1 zóna / 2 zóny 30 000 Kč / 44 000 Kč
Liposukce 3-4 zóny v celkové anestezii 50 000 Kč
Lift stehen / Lift stehen s liposukcí 46 000 Kč / 57 000 Kč
Lift paží / Lift paží s liposukcí 43 000 Kč / 54 000 Kč
Abdominoplastika bez liposukce / s liposukcí 52 000 Kč / 61 700 Kč
Lifting hýždí nitěmi 120 000 Kč
Lifting rukou 48 000 Kč
Obřízka  25 000 Kč
Labioplastika 27 000 Kč
Ceny zákroků jsou uvedeny bez cen prádla, které je nutné bezprostředně po zákroku zakoupit.
Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

 

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: