NEWSLETTER

Bělení zubů

Medical Institut se zabývá profesionální péčí o dutinu ústní a proto je naše pracoviště vybaveno špičkovou technologií značky Revodent – cold blue light.

Nabízíme nejmodernější bělení zubů studeným modrým světlem (anglicky cold blue light). Je to bezpečná, šetrná a oblíbená metoda našich klientů. Výsledkem vybělení zubů je jiskřivě bílý úsměv, který Vám vydrží až několik let. Použití technologie vybělení zubů cold blue light neškodí sklovině ani struktuře zubů.

  • okamžité vybělení až o 8 odstínů
  • bezpečná a šetrná metoda
  • bez rizika poškození zubní skloviny
  • jedinečné bělení za pomoci laseru nikoliv peroxidu vodíku
  • nejúčinnější technika bělení zubů
  • dostupná cena

Bělení zubů v Medical Institutu v Plzni

Účinná technologie bělení zubů laserem

Jaké jsou technologické detaily a princip metody cold blue light? Účinná technologie spočívá ve využití velmi úzkého paprsku s vysokou intenzitou modrého světla o vlnové délce 490 až 530 nanometrů. Do těla se díky využití speciálních optických procesů nedostávají žádné škodlivé infračervené ani ultrafialové paprsky světla. Technologie dále kombinuje bělící tekutinu s obsahem hydrogenu a 20 nanometer silicon dioxide. Kombinací dochází k velmi rychlé oxidaci celého povrchu zubů a návratu dokonalého úsměvu.

Krásně bílé zuby Vám díky laserové technologii bělení zubů cold blue light vydrží až 1 rok. Zuby vám můžeme vybělit o 2 až 8 odstínů. Pro extrémně citlivé zuby používáme aplikaci dentální pásky na zmírnění citlivosti zubů. Trpíte-li zubním kamenem z přední strany zubů, doporučujeme, abyste před zákrokem zubní kámen odstranili.

Upozornění: Toto ošetření není vhodné pro klienty s velmi citlivými zuby a pro jedince, kteří mají na předních zubech fazety, korunky nebo výplně.

Během bělení zubů jsou dásně zakryté speciální modrou pryskyřicí a tím chráněny před bělícím gelem.

Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na naší klinice:

Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527  

Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na klinice Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Prohlédněte si výsledky naší práce: