Radiofrekvence

 • účinné zpevnění a vypnutí povadlé a stárnoucí pleti
 • omlazení, vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
 • remodelace kontur
 • vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku
 • bez ztráty mimiky
 • bez operace, bez skalpelu a jizev
 • bez nutnosti anestezie a rekonvalescence
 • unikátní přístrojové ošetření s výsledky ověřenými klinickými studiemi
 • jednička na trhu neinvazivní radiochirurgie
 • při ošetření těla pak oblasti paží, břicha, nohou či celulitidy

Radiofrekvenční vlny se všeobecně považují za velice účinné a mají příznivý vliv nejen na obličej ale také na celý organismus. Dermis, podkožní vrstva kůže se rovnoměrně zahřívá a epidermis, nebo-li povrchová vrstva kůže se regeneruje. Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, základní stavební jednotky zdravé kůže bez vrásek se schopností vázat vodu.

Technologie radiofrekvence se využívá zejména pro ošetření vrásek v obličeji. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky při zachování maximální bezpečnosti.

Princip Radiofrekvence

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu. Teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie, aplikovaná přes speciální gel či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí. To aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Dochází k redukci a vyhlazení vrásky.

Výjimečnost této technologie spočívá zejména v tom, že radiofrekvenční energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch. Tato energie za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Po ošetření dochází především ke zvýšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a mladší vzhled.

Obličejová radiofrekvence

Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), jež obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken, zvyšuje se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

U Radiofrekvence dochází k okamžité remodelaci ochablého podloží. Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolageních vláken o 22% již po prvním ošetření.

Bezpečné zahřátí podloží na teplotu vyšší než 42 stupňů Celsia působí okamžitě na kolagenní vlákna, způsobí jejich zkrácení bez rizika tepelného poškození kůže.

Průběh ošetření:

 • odlíčení, tonizace pokožky 
 • radiofrekvenčním ošetřením obličeje pomocí tripolární hlavice, vytvořenou speciálně pro ošetření oblasti s extrémně jemnou pokožkou, se umožňuje přenos RF energie do kůže + očního okolí
Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?