V Institutu Krásy najdete absolutní novinku na trhu v oblasti odbourávání tukových polštářků. Liposukce zmražením je nová metoda zmražení tukových buněk, která přináší skvělé výsledky. Převratné u této metody je nenávratné odbourávání tukových buněk, jež se po kryolipolýze už neobnovují. Vyzkoušejte nejmodernější metodu odbourávaní tuku a zbavte se přebytečného podkožního tuku a tukových polštářků na Vašem těle!

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

  • trvalé odstranění tukových polštářků
  • nejmodernější metoda odbourávání tuků
  • bezbolestná, neinvazivní procedura
  • naprosto bezpečné ošetření
  • s pomocí liposukce zmražením zhubnete trval a bez JOJO efektu
  • liposukce zmražením je dostupná všem, bez omezení
  • kryolipolýza nemá žádné vedlejší účinky
  • při provádění liposukce zmražením nedochází k narušení organismu pacienta

Jak liposukce zmražením funguje?

Tukové buňky v těle citlivěji reagují na různé teploty, hlavně na chlad, což umožňuje usměrnit při kryolipolýze tukové buňky k řízenému samozničení bez porušení ostatních buněk.

Američtí specialisté vyvinuli přístroj fungující právě na principu redukce podkožního tuku kontrolovaným ochlazováním tukových buněk. Proces ochlazení (kryolipolýza) vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, která spustí jejich odumírání. Odumřelé buňky se z těla následně samovolně odstraní za pomoci bílých krvinek. Zákrok liposukce zmražením nebolí a nedochází u něj k narušení či zásahu do organismu pacienta.

Po 1 terapii (45 dní od ošetření)

Jak zákrok probíhá?

Aplikátor se přiloží na požadovanou lokalitu. Aktivací přístroje dojde nejprve ke vtažení tukového polštáře řízenou intenzitou vakua do aplikátoru. Následně dochází k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, jenž však rychle ustupuje. Zákrok trvá zhruba hodinu.

Kdo je ideálním kandidátem na kryolipolýzu?

Metoda se hodí zejména pro jedince s nadváhou max. 10 – 15 kg. Při vyšší nadváze byste měli zákrok opakovat. Lze aplikovat kdekoliv na těle, kde se vyskytuje tukový polštář. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní i vnější strany stehen, hýždě, záda a vnitřní strany paží. Již po první aplikaci se za dva týdny množství podkožního tuku sníží o více než 20% a poté efekt narůstá až na 33% do šesti týdnů od aplikace. V závislosti na množství podkožního tuku a přání klienta můžeme aplikovat až tři ošetření v dané lokalitě a to v intervalu po min. 40ti dnech. Výsledný efekt tak narůstá až na 50% úbytku tukové tkáně. Tento výsledek medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelný s klasickou tumescentní liposukcí.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Mgr. Kateřina Dragomirová

Mgr. Kateřina Dragomirová

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?