Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

BTL X-WAVE

Technologie estetické rázové vlny mnohokrát úspěšně prokázala vysoký efekt při odstranění celulitidy všech typů a rovněž při redukci strií a jizev. Přístroj v sobě kombinuje dvě technologie, a to mechanické vibrace a elektrické pulzy, čímž dochází ke stimulaci tkání a k jejich výraznému prokrvení, ke zrychlení metabolismu tkání a rovněž ke zlepšení funkce lymfatického systému. To vše má okamžitý pozitivní efekt na vzhled a kvalitu pokožky. Nahromaděné odpadní látky jsou lymfatickým systémem odplaveny pryč, dochází také ke zlepšení průtoku krve a ke zvýšené produkci kolagenu, který je tolik žádoucí pro udržení pružnosti pokožky. To vše vede k zlepšení vzhledu pokožky a k odstranění nevzhledné pomerančové pokožky.

Jak je výše zmíno, kromě celulitidy tímto přístrojem řešíme také odborné odstranění strií. Ošetřením dochází k výraznému zpevnění pokožky a podkoží. Tato metoda poskytuje neinvazivní odstranění strií působením na novotvorbu kolagenu a elastinu, který umožňuje jizévky zacelit. 

Jak již bylo uvedeno výše, pro odstranění celulitidy používáme metodu rázové vlny. Tato rázová vlna, je kombinací akustických pulzů s pulzy elektrickými. Díky moderní technice, kterou využíváme je možné akustický pulz řídit tak, aby pronikal do správné hloubky pokožky a v kombinaci se slabými elektrickými pulzy bylo zajištěno efektivní a vysoce účinné působení na odstranění celulitidy. Masážní aplikátor přenáší elektrické vlnění do tkáně a impulzy tak přímo stimulují nervové i svalové buňky v ošetřované oblasti. K odstranění celulitidy rázovou vlnou tak dochází okamžitým ovlivněním lokálního metabolismu, prokrvením a zrychlením oběhu lymfatického systému. Rázová vlna navíc zpevňuje podkoží a svaly stejně jako u fyzického cvičení.

Rázová vlna však nepůsobí pouze na odstranění celulitidy, ale vyniká také svým komplexním působením pro zlepšení celkového stavu pokožky. Díky jejímu působení je stimulována nejen samotná vrstva pokožky, kde dochází k jejímu zpevnění díky novotvorbě kolagenu, ale působí také na lymfatický a cévní systém. Působením na cévní systém je zlepšena cirkulace krve a celkové zásobení kyslíkem, který je potřebný pro mladistvý vzhled pleti. Mechanickým působením na lymfatický systém dochází k rozpohybování lymfy, která odvádí odpadní látky z těla a tím je zajištěno obnovení správných metabolických pochodů v ošetřené oblasti.

Ošetřením pro odstranění celulitidy rázovou vlnou tedy dochází také k redukci objemu, zpevnění pokožky resp. její pojivové tkáně a tím také k obnovení její elasticity a jejímu celkovému omlazení. Mezi další neméně významné výhody, z estetického hlediska, patří také vylepšení vzhledu jizev nebo strií v ošetřené oblasti.

Komplexnost působení rázové vlny, nejen pro odstranění celulitidy, dokládá i její letité využívání v klasické medicíně a fyzioterapii. Zde se využívá např. pro odstranění bolesti svalů, zánětech šlach, urychlení hojení zlomenin, bolesti kloubů nebo rozbíjení ledvinových kamenů atd.

Jak ošetření X-WAVE estetickou rázovou vlnou probíhá?
Při tomto neinvazivním ošetření není pociťována bolest. Jedná se o působení lehké poklepové masáže v kombinaci s účinnými elektrickými pulzy. Bezprostředně po ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření se různí podle ošetřované partie. Celá stehna trvají zhruba 1 hodinu.

Jaký je efekt a kolik ošetření estetickou rázovou vlnou X-WAVE je potřeba?
Vzhledem k tomu, že se celulitida nějakou dobu vyvíjela, nebývá zpravidla možné ji odstranit během 1 ošetření. Je ale pravda, že po 1 ošetření je již efekt patrný. Pro radikální změnu stavu pokožky doporučujeme balíček 6 až 10 ošetření. Ošetření je možné absolvovat 2× za týden. Zjistěte vše o odstranění celulitidy.

Odstranění strií pomocí X-WAVE
Díky působení estetické rázové vlny na produkci kolagenu můžeme také podstatným způsobem vylepšit vzhled strií, což jsou vlastně malé jizvičky v pokožce. Často kladená otázka je, zda se dají strie zcela odstranit. Pravda je taková, že opravdu záleží na stáří strií. Platí, že čím dříve přijdete, tím je efekt lepší. Zjistěte vše o odstranění strií.

Co je celulitida
Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.

Celulitidou je postiženo až 80% žen, oproti tomu muži jí netrpí téměř vůbec. Je to způsobeno jednak tím, že ženy mají v postihovaných oblastech tenčí kůži a více se jim v těchto partiích ukládají tuky. Druhým důvodem jsou hormony. Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

Proč mám celulitidu?
Příčinami vzniku „pomerančové kůže“ bývá zpravidla nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také dědičnost a hormonální změny.

Stupně celulitidy
Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:
1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a ve stoje mizí
3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné ve stoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze, tento stupeň celulitidy je považován za onemocnění a je třeba jej řešit

Prevence celulitidy
Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

Ceník - přístrojová ošetření - BTL X-VAWE
Celulitida 1 ošetření
Stehna a zadeček 4 990 Kč
Stehna 4 000 Kč
Zadeček vč. boků 3 500 Kč
Břicho 2 500 Kč
Paže 2 500 Kč
Boky 2 500 Kč
Zadeček 2 500 Kč
Odstranění strií 1 ošetření
Stehna 1 750 Kč
Stehna a zadeček 2 100 Kč
Zadeček včetně boků 1 500 Kč
Břicho 250 Kč
Paže 1 250 Kč
Boky 1 250 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: