Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

BTL UNISON

Představujeme zcela novou technologii BTL UNISON pro redukci tuku a celulitidy v problematických partiích. Nový přístroj v sobě kombinuje dvě mimořádně účinné technologie, a to radiofrekvenci pro redukci tuku a akustickou rázovou vlnu pro redukci celulitidy. Spojením těchto dvou moderních metod do jednoho přístroje je dosaženo maximálního a dlouhodobého efektu pro zlepšení vzhledu a stavu pokožky bez celulitidy.

Jaké partie jsou technologií UNISON nejčastěji ošetřované?

Bohužel je faktem, že ženy jsou postiženy celulitidou častěji než muži. Odhaduje se, že nějakou formou celulitidy trpí až 90 % žen. Přístrojem UNISON tedy zpravidla ošetřujeme nejčastější problematické partie u žen, a to jsou stehna a zadeček. Další tělesné partie, na které je možno přístroj použít, jsou břicho a paže. Přístroj je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže, u nichž je vlivem životního stylu celulitida také na vzestupu.

Pro koho je ošetření UNISON vhodné?
Vhodným kandidátem je každý, kdo touží po lepším vzhledu bez celulitidy a zároveň požaduje redukci tuku v ošetřované oblasti. Spodní věková hranice pro ošetření je 18 let. Horní hranice není věkem omezena. Limitem je pouze zdravotní stav. Jedná se o přístrojové ošetření, které je zcela neinvazivní, ale přesto jej nelze v některých případech provést. Mezi hlavní kontraindikace patří: těhotenství, kojení, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření a některé další. Doporučujeme se objednat na bezplatnou konzultaci.

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Andrea Čermáková

Mgr. Andrea Čermáková

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Jak technologie UNISON funguje?

UNISON, jako jediný přístroj na světě, dokáže působit na všech 5 příčin vzniku celulitidy, což jsou: zvětšené tukové buňky, poškozená kolagenová vlákna, ztráta elasticity pokožky, nedostatečné cévní zásobení a nahromadění odpadních látek. Během jednoho ošetření společným působením radiofrekvence a rázové vlny cílíme do podkoží, kde působíme na zmenšení tukových buněk a remodelaci kolagenu. V důsledku působení UNISONU ve spodních vrstvách pokožky dochází také k zlepšení krevního oběhu a zkvalitnění funkce lymfatického systému. Výsledkem je vyhlazená pokožka bez celulitidy.

Jak ošetření UNISON probíhá?

Ošetření UNISON je zcela neinvazivní a nebolestivé a není potřeba žádná rekonvalescence. Pocity při ošetření jsou spíše příjemné. Jedná se o působení tepla a stimulaci lehkou poklepovou masáží. Po absolvování ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření je zhruba 20 minut, v závislosti na ošetřované partii.

Ceník - přístrojová ošetření - BTL Unison (Emtone)
1 minuta 180 Kč
15 minut 2 700 Kč
20 minut 3 600 Kč
25 minut 4 500 Kč
30 minut 5 400 Kč
35 minut 6 300 Kč
40 minut 7 200 Kč
45 minut 8 100 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: