Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

BTL EXILIS

V určitém věku jsou vrásky krásné, ale pokud si myslíte, že pro ně ještě nenastal ten správný čas, zbavte se jich! Nabídka omlazujících invazivních procedur je v současné době velice pestrá, ale rizika u těchto zákroků jsou značná a výsledky nejisté a rovněž je u nich poměrně dlouhá rekonvalescence, takže mnohdy celé Vaše okolí ví, že jste podstoupili facelifting. Poslední dobou se čím dál tím více žen i mužů přiklání na stranu neinvazivních omlazujících procedur jako je námi nabízený neinvazivní facelifting Exilis od firmy BTL.

Proč zvolit facelifting Exilis?

Tato metoda faceliftingu představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky a námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Na rozdíl od operačního faceliftingu, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, tato metoda efektivně působí přímo na původce stárnutí pokožky, a tím je úbytek kolagenu ve tkáních. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř ozdravená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Navíc budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Jak facelifting probíhá?

Ošetření probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo. Toto ošetření je příjemné a našimi klienty velmi oblíbené pro své výsledky. Facelifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut. Bezprostředně po ošetření je pokožka lehce narůžovělá cca 30 minut. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat na den nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích.

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Počet opakování faceliftingu

Přesný počet opakování ošetření stanovíme na konzultaci. Klientům doporučujeme 4 až 8 opakování vždy pro týdnu až 14 dnech, a to podle stavu pokožky a také podle věku. Výsledky jsou viditelné průběžně z ošetření na ošetření a přetrvávají v čase i 2 roky. Opět záleží na faktorech, jako je věk a celkový stav pokožky. Je vhodné vždy po roce podstoupit udržovací ošetření.

Pro koho je facelifting vhodný?

Vzhledem k tomu, že množství kolagenu v našem organismu začíná pozvolna klesat již od 25 ti let věku, je možno toto ošetření doporučit jako vysoce preventivní již od 30 ti let. Naopak nejstarší klienti, kteří u nás toto faceliftingové ošetření podstoupili, jsou ve věku nad 80 let. Jako každé přístrojové ošetření, i toto má své kontraindikace. Mezi hlavní patří těhotenství a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a objednejte se na neinvazivní facelifting.

Ceník - přístrojová ošetření - BTL Exilis
1 ošetření
Obličej + podbradek 3 500 Kč
Podbradek 2 500 Kč
Obličej + krk 4 500 Kč
Krk 2 500 Kč
Dekolt 2 500 Kč
Čelo + oční okolí 2 500 Kč
Omlazení rtů 2 500 Kč
Obličej + krk + dekolt 5 000 Kč
Břicho celé 2 500 Kč
Bůčky 3 500 Kč
Záda (Oblast pod podprsenkou) 3 500 Kč
Vnitřní stehna 3 500 Kč
Vnější stehna 3 500 Kč
Kolena 3 500 Kč
Stehna celá + kolena 6 900 Kč
Lýtka 3 500 Kč
Modelace zadečku 4 500 Kč
Paže 4 500 Kč
Intimní partie 1 500 Kč
Omlazení rukou 2 500 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: