Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Píchání náušnic Blomhdal Medical

Nejbezpečnější způsob nastřelování náušnic  a spolu s ní odpovídající antialergické šperky? To je Blomdahlova metoda píchání uší. Díky anti alergenním nastřelovacím náušnicím a zcela sterilní aplikaci se už nemusíte bát nechat svým dětem nebo i sobě náušnice.

Máte ráda krásné šperky? My též. Rovněž si myslíme, že byste je měla mít na sobě, aniž byste se musela starat o nikl, kadmium, olovo nebo jiné nevhodné materiály. A vaše děti nebo vnoučata to samé. Právě proto existuje Blomdahlova metoda píchání uší, nyní nejbezpečnější způsob nastřelování náušnic  a spolu s ní odpovídající protialergické šperky.

Jak probíhá propíchnutí uší?

Specialista si místo označí chirurgickým značkovacím perem, poté očistí kůži dezinfekcí a provede pomocí pistole nastřelení náušnic. Propichování uší se provádí pomocí sterilních propichovacích náušnic umístěných uvnitř sterilních jednorázových držáků. Všechny části, se kterými přijdete do styku, pocházejí přímo ze sterilního obalu.

Tento lékařský piercing do uší je vyvinut zcela na základě toho, co je v odvětví zdravotní péče známé jako „moderní aseptická technika“. To znamená, že všechny produkty a metoda jsou bezpečně navrženy tak, aby se zabránilo šíření infekcí. Sterilní metoda zaručuje, že piercing je hygienický a bezpečný.

I když nemáte kontaktní alergie, můžou se vyvinout kdykoliv v životě a proto je třeba být opatrný. Piercingové náušnice Blomdahl Medical byly vyvinuty po konzultaci s odborníky na pokožku a jsou vhodné pro všechny, i pro alergiky. Zároveň jsou vyvinuty tak, aby usnadňovaly hojení, a abyste po období hojení mohli snadno přejít na běžné náušnice.

MUDr. Simona Zunová

MUDr. Simona Zunová

Specialista estetické dermatologie

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Mgr. Andrea Čermáková

Mgr. Andrea Čermáková

Zdravotní sestra

Jak o nové uční dirky pečovat během hojení?

 • Nikdy se nedotýkejte uší nečistými rukama.
 • Umyjte si nově propíchnuté uši (na obou stranách) dvakrát denně. Při čištění neodstraňujte náušnice.
 • Při sprchování / mytí vlasů použijte tekuté mýdlo a důkladně opláchněte čistou tekoucí vodou. Vysušte štětičkami do uší.
 • Zajistěte, aby oblast kolem otvorů byla vždy čistá, suchá a vzdušná.
 • Zakryjte si uši při nanášení make-upu, laku na vlasy, sprejového parfému, barvy na vlasy atd.
 • Při nasazování / sundávání oděvu přes hlavu buďte zvlášť opatrní, abyste zabránili zachycení náušnic.
 • Koupání v bazénu, jezeře nebo moři: po piercingu počkejte co nejdéle a nedržte hlavu pod vodou. Když vyjdete z vody, očistěte je tekutým mýdlem.
 • Po cca. 6 týdnů (chrupavka přibližně 12 týdnů) můžete vyměnit za nové náušnice.

Jak odstranit náušnice Blomdahl Medical?

Důkladně si umyjte ruce a uši. Jednou rukou uchopte bižuterní část (přední) náušnice s propíchnutím ucha. Druhou rukou otáčejte špuntíkem tam a zpět, dokud neucítíte jak se uvolňuje. Pečlivě odstraňte náušnice s propíchnutých uší a vložte nové, čisté náušnice.

Úplné zahojení děr trvá až rok. Z tohoto důvodu zvažte následující

 • Vždy noste náušnice. Pokud se obejdete bez, otvory se mohou zmenšit a / nebo úplně uzavřít.
 • Při výměně náušnic buďte zvlášť opatrní. Kůže, která vyrostla v otvorech, je stále tenká a jemná a může se snadno roztrhat, což může způsobit infekci. Proto si vždy před výměnou umyjte náušnice a ruce a ujistěte se, že oblast kolem otvorů je udržována čistá, suchá a vzdušná. Pokud používáte náušnice se špuntíky, neměly by být pevně přitlačovány k zadní části ucha.
 • Riziko vzniku kontaktní alergie je největší během prvního roku po propíchnutí ucha. Proto je mimořádně důležité nosit během této doby bezpečné náušnice.
Ceník - náušnice Bloomhdal

 

1 pár (v ceně je nastřelení obou ušních dírek + 2 náušnice) 800 Kč
1 náušnice do ucha (v ceně je nastřelení + 1 náušnice) 450 Kč
1 náušnice do nosu (v ceně je nastřelení + 1 náušnice) 500 Kč

 

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: