Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Ordinační bělení zubů

Ordinační bělení se provádí přímo v ordinaci a trvá cca 2 hodiny. Tento typ bělení zaručuje okamžitý výsledek.

Nejprve zubní lékař nebo dentální hygienistka důkladně očistí zuby rotačním kartáčkem a leštící pastou. Poté izoluje dásně speciálním gelem, který je chrání.

V případě, že máte zájem o rychlé a profesionální vybělení zubů, tak nejprve navštivte svého stomatologa nebo naše pracoviště, kde si sjednáte schůzku s dentální hygienistkou. Na základě konzultace a zhodnocení stavu tvrdých i měkkých tkání se stanoví další postup pro proceduru bělení zubů.

Při proceduře ordinačního bělení nejprve naneseme na dásně ochrannou bariéru, aby dásně nepřišly do kontaktu s bělícím gelem. Poté naneseme na zuby speciální hydrogen-peroxidový gel a ozařujeme zuby modrým světlem s UV zářením, které zlepšuje stupeň vybělení. Proces opakujeme třikrát až čtyřikrát, vždy po dobu 15 minut. Používáme jen takové bělící gely, které splňují novou legislativu EU nařizující maximálně 6% koncentraci peroxidu vodíku v bělících přípravcích.

 Výsledný efekt bělení zubů je individuální a vydrží po různou dobu. Je závislý na kvalitě skloviny, na způsobu provádění ústní hygieny a také na působení různých zevních pigmentů na chrup (např. kouření, káva, čaj a jiné). V případě potřeby lze bělící proceduru opakovat v časových intervalech stanovených individuálně dle vaší konkrétní situace.

Při dodržování instrukcí lékaře vám zaručíme stabilní a dlouhodobé výsledky. Základem pro dlouhodobé udržení krásných bílých zubů je dobrá ústní hygiena. Doporučujeme po bělení používat dobělovací zubní pasty, které budou bělost a zářivost Vašeho úsměvu udržovat po opravdu dlouhou dobu. Pravidelné profesionální čištění zubů v ordinaci výsledky jen podpoří. Doporučujeme také omezit kouření, pití kávy a červeného vína.

Dále nabízíme

  • Domácí bělení zubů

 V případě, že máte zájem o profesionální vybělení zubů, tak nejprve navštivte svého stomatologa nebo naše pracoviště, kde si sjednáte schůzku s dentální hygienistkou. Na základě konzultace a zhodnocení stavu tvrdých i měkkých tkání se stanový další postup pro proceduru bělení zubů.

  • Dentální hygiena

Proč pravidelně docházet na dentální hygienu? A jak vlastně vypadá čas strávený se zubní hygienistkou? K jakým komplikacím může vést zanedbaná péče o zuby? A máme si je skutečně čistit bezprostředně po každém jídle? Při první návštěvě zhodnotíme stav dutiny ústní, vysvětlíme a ukážeme, co je v pořádku a co je naopak špatně. Když narazíme na něco, co v pořádku není, vysvětlíme Vám příčinu vzniku problému. Také Vám ukážeme jak tomu předcházet. Zubní plak a zubní kámen bývají hlavní příčinou onemocnění, jako je zubní kaz, zánět dásní, parodontitida a také vzniká onen nepříjemný zápach z úst.

Součástí dentální hygieny je i podrobná instruktáž správné techniky čištění zubů. Důkladná domácí péče je jedním ze základních předpokladů pro zdravé zuby a dásně.

  • Dentální šperk

V současné době se čím dál více klade důraz na krásné a zdravé zuby. Setkáváme se s řadou nových trendů. Posledním hitem a zároveň takovou „třešničkou na dortu“ jsou dentální šperky aplikované na povrch zubů. Jedná se o naprosto bezpečnou a neškodnou ozdobu.

Ceník - dentální hygiena a bělení zubů
Ordinační bělení
Bělení 45 min - 3 vrstvy 7 000 Kč
Bělení 30 min - 2 vrstvy 5 500 Kč
Dobělení 15 min - 1 vrstva 3 500 Kč
Cena pro dvě osoby bělení najednou (2x30 minut - 2x2 vrstvy) 9 500 Kč
Domácí bělení zubů
Domácí bělení (včetně nosičů, dentální hygieny a bělícího gelu na 10 - 14 dní) 4 500 Kč
Vytvoření otisku a nosiče na bělení 1 500 Kč
Nosič na gel 1 000 Kč
Domácí + ordinační bělení
Dentální hygiena + nosiče + gely + 3x15 minut ordinační bělení 10 000 Kč
Dentální hygiena
První návštěva - kompletní péče s pískováním 1 600 Kč
První návštěva - kompletní péče bez pískování 1 100 Kč
Dentální hygiena do 12 let 600 Kč
Kontrolní návštěva - do 3 měsíců (30 min) 900 - 1100 Kč
Instruktáž a motivace dětského pacienta 450 Kč
Instruktáž a motivace dospělého pacienta 650 Kč
Doplňkové služby
Dentální šperk 950 Kč

Máte otázku? Nebojte se zeptat.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

Infolinka a objednávky +420 775 123 528

Kontaktní formulář: