LipLift

Lip lift je plasticko-chirurgický zákrok, za pomoci kterého lze zvětšit rty přirozeným způsobem, a to upravením vzdálenosti mezi rty a nosními dírkami. Obličeje s kratší vzdáleností mezi horním rtem a nosními dírkami jsou pro naše oko atraktivnější, a to přesto, že se vyznačují užšími rty. 

  • Plné a smyslné rty, které poutají pozornost
  • Minimálně invazivní metoda
  • Efektivní operace bez zvláštní přípravy
  • Dlouhodobý efekt

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

plastický chirurg

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Plastický chirurg

Jak to probíhá?

Před každým zákrokem je nutná důkladná konzultace s plastickým chirurgem, který bude zákrok provádět. Plastický chirurg také posoudí, zda je ve vašem případě lip lift opravdu vhodný či zda jste vhodným kandidátem pro jiný typ zákroku.

Při první schůzce je vhodné s lékařem probrat také vaše očekávání ohledně konečného výsledku tak, aby byla správně nastavena.

Operatér si namaluje operační pole a v lokální anestezii šetrně odstraní nadbytek kůže mezi nosními dírkami a horním rtem. Po důkladném ujištění, že je pozice esteticky vyvážená, řez zašije. Jizvy jsou dobře schovány v rýze nosních dírek. Zvětšovací operace rtů je jednoduchá a bezbolestná. Výkon trvá 45 minut, je v lokální anestezii a je bezbolestný.Ihned po výkonu odcházíte domů. 

Mírný otok přetrvává asi týden. Stehy vytáhneme 5 až 7 den po výkonu. Po vytažení stehů je možno použít make up.

Metoda LipLift je vhodná jak pro starší klienty, u kterých se stářím vzdálenost mezi nosem a rty neesteticky prodloužila, tak pro mladší klienty, kteří mají tuto delší vzdálenost geneticky danou.