Mechanická korekce vrásek botulotoxinem, laserem či dermálními výplněmi napraví jednotlivou problematiku pleti, ale nezlepší její kvalitu. Pro pozastavení stárnutí a obnovení kvality pleti je důležité dodání látek, které v pokožce věkem ubývají. Mezi nejhlavnější látky patří kyselina hyaluronová, její množství se snižuje až o 6% za 10 let. Dalšími látkami jsou vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály.

  • opětovné nastolení hydratace pleti
  • razantní zlepšení struktury pleti
  • vypnutí a zpevnění pleti
  • vyhlazení jemných vrásek a linek
  • prozáření pleť
  • rychlý a viditelný výsledek

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Světlana Nálepková, Vendula Svobodová, Gábina Partyšová.

 

Při hydrolifting se tyto látky rovnoměrně aplikují mikrokanylou v lokální anestezii do podkoží Vaší pleti, což zaručuje doplnění kyseliny hyaluronové a obnovení hydratace pleti na mladistvou úroveň.

Aplikace kyseliny hyaluronové s mimořádnou hydratační kapacitou nahrazuje její postupnou ztrátu a současná aplikace biologicky účinných látek v NCTF® podpoří novotvorbu kolagenu. Tato procedura účinně působí ve všech úrovních pokožky od povrchu až do hloubky. Účinky kyseliny hyaluronové uvidíte ihned, v dalších 2-3 týdnech se pleť dokonale vypne, prozáří, vyhladí a zpevní. Zároveň dochází k činnosti fibroblastů, remodelaci kolagenních vláken a opětovné obnově elasticity pleti. Účinek hydroliftingu je tak rychlý a viditelný, že se často srovnává s jemným chirurgickým liftingem, neboť dramaticky omlazuje pleť až o desítku let.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?