Zvětšení prsou implantáty Motiva

Prsní implantáty MOTIVA splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost, doporučují se i pro augmentace či rekonstrukce prsou.
 • okamžité zvětšení s viditelnými výsledky
 • téměř neviditelná jizva – pouze 3,5 cm
 • dlouhodobý efekt
 • krásná plná prsa vetší i menší velikosti
 • modelace prsou – dokonalý a naprosto přirozený tvar prsu
 • bezpečnost gelových implantátů
 • bez rizika bakteriální kontaminace
 • nevytékající gel uvnitř implantátu
 • doživotní záruka
 • nejvyšší kvalita
 • 13 typů implantátů – různé velikosti a tvary pro individuální řešení každého klienta 
 • 196 velikostí v nabídce
 • možnosti výběru z kulatých i anatomických implantátů

MUDr. Martin Šimkanin

Specialista na korektivní medicínu a estetickou chirurgii

Zkušený plastický chirurg s více jak patnáctiletou praxí. Specializuje se především na zákroky zvětšení a modelaci prsou, je také vyhledávaným expertem na pooperační péči a následné vhodné neinvazivní ošetření oblasti po liposukci. MUDr. Šimkanin se pyšní 1.500 operacemi ročně.

Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou zakončil červeným diplomem. Úspěšně pak složil atestaci ve Fakultní nemocnici s poliklinikou Ružinov.

Své odborné vědomosti rozvíjel také na zahraničních stážích, mezi ty nejvýznamnější patří London Hospital a St. Bart’s London v Británii, Life Agents Wien v Rakousku, Klinika MedicomVIP v Praze, Citory Los Angeles v USA nebo Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani v Itálii.

Nyní působí jako primář oddělení plastické a estetické chirurgie na soukromé slovenské klinice. Na naší klinice Medical Institut se specializuje především na mini invazivní operace a plastickou chirurgii. Dále se věnuje liposukci přístrojem PlasmaLipo, niťovým liftingům, operaci víček, estetické dermatologii, a další

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?

Paula Wild na klinice Medical Institut v Plzni podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Průběh konzultace

Při příchodu na naší kliniku Medical Institut vyplníte klientský a konzultační dotazník, aby jsme se o Vás dozvěděli co nejvíce informaci. Poté pro Vás přijde osobně MUDr. Martin Šimkanin. V průběhu konzultace, pomocí zkušební podprsenky, si vyzkoušíte velikost implantátů, které by Vám nejvíce vyhovovaly. Do této podprsenky můžeme vkládat libovolný počet implantátů Motiva a to díky jejich speciálnímu zakřivení.

Po výběru ideální velikosti implantátů si nasadíte 3D brýle, které Vám znázorní přibližnou realitu, jak Vaše prsa budou vypadat po operaci.

Ihned v den konzultace se s MUDr. Šimkaninem domluvíte na termínu operace, kdy Vás ještě čeká předoperační vyšetření.

Augmentace prsou pomocí implantátů MOTIVA

Inspirací anatomických implantátů MOTIVA je linie pevných mladistvých prsou. Ta se krom pevnosti vyznačují i bradavkou směřující lehce vzhůru. Aby se po augmentaci docílilo požadovaného tvaru prsou a současně optimálního umístění bradavky, vyvinul Mentor implantáty specifického designu s ideálně umístěným bodem nejvyšší projekce (tj. bod v místě bradavky).

Pro anatomické implantáty MOTIVA je charakteristická také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což udává právě výška projekce. Anatomické implantáty MOTIVA prsa lehce nadzvedávají, odstraňují tak problém mírně povislých prsou.
Díky přirozenému vzhledu se hodí také k řešení lehké asymetrie prsou. Kvalitu a bezpečnost těchto implantátů prověřila řada dlouhodobých lékařských studií evropská certifikace. Jako první na světě získaly implantáty MOTIVA americkou certifikaci FDA.
Proto se pro prsní implantáty MOTIVA rozhodlo již více než 5 milionů žen na celém světěPrsa budou díky těmto implantátů vypadat přirozené a plně. Rozvoj zaznamenala nejen technologie, ale i tvary implantátů, které se nyní blíží více přirozenosti.

Před operací:

Každé plastické operaci předchází konzultace s lékařem. Naši lékaři Vás seznámí s možnostmi a průběhem operace i pooperační péčí, společně proberete Vaše představy a požadavky. Lékař je tím, kdo odborně posoudí stav vašich prsů a doporučí vhodnou velikost i tvar implantátů.

Předpokladem operace je dobrý zdravotní stav. Zákrok se provádí v celkové anestezii, proto musíte podstoupit podrobné předoperační vyšetření, EKG a velmi doporučujeme ultrazvukové nebo mamografické vyšetření (záleží na vašem věku), jež vyloučí případné onemocnění prsů. Po domluvě o realizaci operace obdržíte na naší klinice také veškeré informace k zákroku a předoperační doporučení důležitá pro bezproblémový průběh operace.

Průběh operace:

Plastika prsou probíhá v celkové anestezii, trvá asi 60 minut. Implantáty se vkládají buď pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval tak, aby je prsní tkáň dostatečně zakrývala. Zvolení postupu záleží na posouzení výchozího stavu lékařem operatérem během konzultace či až během operace.
Implantát se vkládá obvykle malými řezy (3 až 4 cm velkými) vedenými v pod prsní rýze. Nemusíte se bát jizev. Řez se provádí v oblasti prsního dvorce, jizva je tak téměř neviditelná. Operace se zakončuje nasazením elastické, pevné podprsenky, která fixuje implantáty v poloze, v jaké byly uloženy.

Po augmentaci zůstanete na klinice obvykle jeden den, poté, proběhlo-li vše v pořádku, Vás propustíme do domácí péče. Před propuštěním se provádí kontrola operatérem,  prsy jsou nadále chráněny elastickou podprsenkou. Na cestu domů si vždy zajistěte odvoz.

Po operaci – po zvětšení prsou:

V prvních dnech po operaci musíte dodržovat klidový režim, veškerá doporučení lékaře a také termíny kontrol – jejich nedodržením můžete negativně ovlivnit výsledný efekt operace. Pooperační mírné bolesti, resp. spíše pnutí v operované oblasti, modřiny a otoky jsou zcela normální a postupně odeznívají. Po dobu čtyř týdnů nesundavejte speciální elastickou podprsenku a to ani v noci.

 • po operaci je nutné spát na zádech po dobu 2 – 3 měsíců
 • prsní implantáty nemají vliv na kojení
 • nemusíte se obávat rakoviny prsu
 • tvar prsou se nezmění ani po rapidním zhubnutí či nabrání na váze

Výhody implantátů

Gelové prsní implantáty MOTIVA obsahují silikonový kohezivní gel MemoryGel® je navržený tak, aby implantáty držely svůj tvar, avšak přesto zůstaly přirozeně měkké. Mezi další výhody patří hustší konzistence než u standardních silikonových gelů. Díky tomu se zvyšuje odolnost vůči vytékání. Nabízí se ve třech stupních kohezivity. MemoryGel® je kohezivní látka podobná želatině, chová se spíše jako pevná látka než tekutina, proto si zachovává svůj tvar.

Velikosti implantátů

Prsní implantáty MOTIVA se vyrábějí kulaté v 74 velikostech, anatomicky tvarované ve 122 velikostech. Díky šíři nabídky může Váš plastický chirurg pohodlně zvolit ideální řešení právě pro Vás.
Velmi specifickým rysem důležitým pro zdárné usazení je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MOTIVA mají povrch upravený metodou texturování SILTEX®. Ta výrazně snižuje riziko bakteriální kontaminace. Zároveň tento obal usnadňuje ideální propojení povrchu s okolní tkání a výskyt kapsulárních kontraktur se omezuje na minimum.
Více o implantátech MOTIVA naleznete ZDE

Jizvy po operaci:

Lipomodelace těla

Plnější prsa a zároveň hubenější tělo, toto přání se již dnes dá ženám splnit během jednoho zákroku – lipomodelace těla. Principem je autoaugmentace prsou, tedy doplnění objemu poprsí vlastní tukovou tkání odebranou na jiném místě těla, kde je tukové tkáně přebytek. Tato metoda se během posledních několika let dostala velmi do popředí. Možnost zvětšení, tvarování či jiné objemové úpravy prsou za pomocí vlastního tuku přináší dvojí efekt. Klientka podstoupí odběr svého vlastního tuku z míst, kde ho má přebytek, a následně se aplikuje do prsní tkáně, kde přidá na objemu.

Krásná prsa, jsou nyní na dosah, zvedněte si sebevědomí!

 

27.11.2017 jsem byla u Mudr. Šimkanina na augmentaci prsou. Jsem velice spokojena. Prsa jsou nádherná. Profesionální přístup, příjemný personál, čisté prostředí. Můžu vřele doporučit!

Recenze spokojené klientky