• okamžité zvětšení s viditelnými výsledky
 • téměř neviditelná jizva – pouze 3,5 cm
 • dlouhodobý efekt
 • krásná plná prsa vetší i menší velikosti
 • modelace prsou – dokonalý a naprosto přirozený tvar prsu
 • bezpečnost gelových implantátů
 • bez rizika bakteriální kontaminace
 • nevytékající gel uvnitř implantátu
 • doživotní záruka
 • nejvyšší kvalita
 • 13 typů implantátů – různé velikosti a tvary pro individuální řešení každého klienta 
 • 196 velikostí v nabídce
 • možnosti výběru z kulatých i anatomických implantátů

 

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Paula Wild na klinice Medical Institut v Plzni podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Zvětšení či vytvarování prsou patří mezi nejvyhledávanější estetické zákroky v ČR i v zahraničí. Každoročně ho podstoupí tisíce klientek, které si tak zvednou sebevědomí a nabydou pocit sebejistoty. Zvětšení prsou vyhledávají klienti s malými prsy, asymetrií či s nedostatečným objemem dekoltu.

Speciální implantáty Mentor nahrazují nedostatek tukové tkáně v kritických místech. Vybírají se z široké škály různých tvarů a velikostí přizpůsobených anatomii, individuálním přáním a představám. Liší se i profily a velikostmi, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a správný tvar. Inspirací anatomických implantátů MOTIVA je linie pevných mladistvých prsou. Ta se krom pevnosti vyznačují i bradavkou směřující lehce vzhůru. Aby se po augmentaci docílilo požadovaného tvaru prsou a současně optimálního umístění bradavky, vyvinul Mentor implantáty specifického designu s ideálně umístěným bodem nejvyšší projekce (tj. bod v místě bradavky). Pro anatomické implantáty MOTIVA je charakteristická také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což udává právě výška projekce. Anatomické implantáty MOTIVA prsa lehce nadzvedávají, odstraňují tak problém mírně povislých prsou. Díky přirozenému vzhledu se hodí také k řešení lehké asymetrie prsou. Kvalitu a bezpečnost těchto implantátů prověřila řada dlouhodobých lékařských studií i evropská certifikace. Jako první na světě získaly implantáty MOTIVA americkou certifikaci FDA. Proto se pro prsní implantáty MOTIVA rozhodlo již více než 5 milionů žen na celém světě. Prsa budou díky těmto implantátů vypadat přirozené a plně. Rozvoj zaznamenala nejen technologie, ale i tvary implantátů, které se nyní blíží více přirozenosti.

Jak to probíhá?

V první řadě přijdete na konzultaci s chirurgem, který Vám vysvětlí co operace obnáší, pohovoří s Vámi o vašich důvodech pro operaci. Vysvětlí Vám druhy implantátů a jak se umisťují, pomůže Vám jej vybrat, vzhledem k Vašim proporcím a hlavně tvaru hrudníku, výšky a požadovaného výsledku (přirozenější, plnější, atd.). Pak se domluvíte na datu operace a zařídíte si předoperační vyšetření. Operace se provádí v celkové anestezii a trvá 1-2 hodiny. Po operaci je vhodná hospitalizace 1-2 dny u obou výkonů.

Prádlo

Po výkonu zvětšení prsou se nosí elastická podprsenka, kdy délku jejího nošení určí sám operatér.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ informace
Předoperační vyšetření nesmí být starší 14ti dnů před výkonem a je nutné výsledky přinést nejpozději v den operace.

Upozorňujeme, že pacienti s neúplným vyšetřením nemohou být operováni!

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ obsahuje

 • Náběry
  FW + krevní obraz, hemoglobin, hematokrit, INR (QUICK), APTT, Glykémie, Urea, Kreatinin, bilirubin, ALT, AST, ionty (Na, K), CRP, HIV, Moč a sediment
 • Vyšetření
  Anamnéza, medikace, fyzikální vyšetření, EKG s popisem. V Závěru předoperačního vyšetření musí být vyjádření ke způsobu anestezie (lékařská zpráva musí obsahovat výslovné stanovisko, zda není námitek proti operaci v celkové anestezii).
 • Sono prsou nebo mammografické vyšetření, aby se vyloučilo onemocnění prsou.

Po operaci

V prvních dnech musíte dodržovat klidový režim, veškerá doporučení lékaře a také termíny kontrol, jejich nedodržením můžete negativně ovlivnit výsledný efekt operace. Pooperační mírné bolesti, resp. spíše pnutí v operované oblasti, modřiny a otoky jsou zcela normální a postupně odeznívají. Po dobu čtyř týdnů nesmíte sundat speciální elastickou podprsenku a to ani v noci.

 • po operaci je nutné spát na zádech po dobu 2 – 3 měsíců

Výhody implantátů

Gelové prsní implantáty MOTIVA obsahují silikonový kohezivní gel MemoryGel® je navržený tak, aby implantáty držely svůj tvar, avšak přesto zůstaly přirozeně měkké. Mezi další výhody patří hustší konzistence než u standardních silikonových gelů. Díky tomu se zvyšuje odolnost vůči vytékání. Nabízí se ve třech stupních kohezivity. MemoryGel® je kohezivní látka podobná želatině, chová se spíše jako pevná látka než tekutina, proto si zachovává svůj tvar.

Velikosti implantátů

Prsní implantáty MOTIVA se vyrábějí kulaté v 74 velikostech a anatomicky tvarované ve 122 velikostech. Díky šíři nabídky může Váš plastický chirurg pohodlně zvolit ideální řešení právě pro Vás.

Velmi specifickým rysem důležitým pro zdárné usazení je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MOTIVA mají povrch upravený metodou texturování SILTEX®. Ta výrazně snižuje riziko bakteriální kontaminace. Zároveň tento obal usnadňuje ideální propojení povrchu s okolní tkání a výskyt kapsulárních kontraktur se omezuje na minimum.

27.11.2017 jsem byla u Mudr. Šimkanina na augmentaci prsou. Jsem velice spokojena. Prsa jsou nádherná. Profesionální přístup, příjemný personál, čisté prostředí. Můžu vřele doporučit!

Recenze spokojené klientky