Zvětšení prsou

- 16%
66666 Kč

Nejste spokojená s velikostí Vašeho poprsí nebo se Vám nelíbí jejich tvar? Pokud toužíte po pevnějším nebo větším poprsím rádi Vám s tím pomůžeme.

Spojili jsme se s vedoucím plastickým chirurgem Mudr. Patrikem Paulisem na pražské klinice ABClinic art & beauty.

Konec akce: 31.01.2021 12:30
CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Zvětšení či vytvarování prsou patří mezi nejvyhledávanější estetické zákroky v ČR i v zahraničí. Každoročně ho podstoupí tisíce klientek, které si tak zvednou sebevědomí a získají pocit sebejistoty. Plastika prsou efektivně vyřeší jakýkoliv problém – ať už jste nespokojená s velikostí či tvarem, náš tým odborníků Vám nabídne řešení na míru.

Speciální implantáty Mentor nahrazují nedostatek tukové tkáně v kritických místech. Vybírají se z široké škály různých tvarů a velikostí přizpůsobených anatomii, individuálním přáním a představám. Liší se i profily a velikostmi, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a správný tvar.

Během augmentace lze rovněž srovnat případnou asymetrii či provést modelaci různě povislých prsů. Implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu nebo přímo pod prsní sval, kojení ani vyšetření žláz tedy vůbec nebrání.

Průběh zákroku

Ženy augmentaci volí většinou po porodu a kojení, při hormonálních změnách nebo po větší redukci váhy. Asymetrii zapříčiňují i vývojové vady či onemocnění.

Provádíme také augmentační mammaplastiku – lifting, při němž se odstraňuje přebytek kůže. Závisí u něj na stupni poklesu a velikosti prsou. Jizvy po zákroku mohou zůstat v okolí prsního dvorce nebo podprsní rýze. Jejich tvar, velikost a rozsah přitom závisí na samotné modelaci.

Zákrok probíhá v celkové anestezii po dobu cca 2 hodin, po něm následuje jedno až dvoudenní hospitalizace. Všemu předchází komplexní předoperační vyšetření.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528