Zábaly

 • stimulují lymfatický systém
 • mají redukční, detoxikační a regenerační účinky
 • mineralizují
 • zpevňují a prokrvují
 • pomáhají při formování postavy
 • celkově uvolňují

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

Body strategist Bagni di Pisa thermal mud

Intenzivní termální ošetření, které využívá vlastností bahna se slavnou remodelující termální vodou z lázní Bagni di Pisa, Toskánských lázní z kolekce Fonteverde Luxury. Tyto vody jsou známé pro své specifické detoxikační a anti-celulitidní účinky. Směs esenciálních olejů podporuje hluboké čištění tkání, zatímco řasy chaluha a laminaria stimulují lipolytickou aktivitu. Ošetření doporučujeme pro všechny typy celulitidy.

Hlavní účinky:

 • zlepšuje nedostatky spojené s celulitidou
 • stimuluje lipolýzu
 • odvodňuje tkáně

Body strategist thermogenic attack

Intenzivní termogenní ošetření s intenzivním účinkem proti hluboké a odolné celulitidě. Viditelně zlepšuje mikrocirkulaci a díky intenzivní stimulaci lipolýzy podporuje remodelaci kontur těla. Specifické pro rezistentní celulitidu doprovázenou lokálně uloženými tuky.

Hlavní účinky:

 • stimuluje lipolýzu
 • redukuje ukládání tuk
 • zlepšuje mikrocirkulaci

Body strategist aromatherapy wrap

Intenzivní aromaterapické ošetření obsahuje esenciální oleje pro efektivní boj s celulitidou, zapříčiněnou oslabením mikrocirkulace a nedostatkem tekutin. Přináší okamžitý pocit lehkosti. Hravě si poradí se všemi typy celulitidy. Body strategist aromatherapy wrap je ideální k zahájení anti-celulitidní kúry pro detoxikační účinky.

Hlavní účinky:

 • zlepšuje nedostatky spojené s celulitidou
 • zlepšuje mikrocirkulaci
 • snižuje otoky nohou
 • stimuluje lipolytickou aktivitu

Americký zábal

Medical Institut Plzeň Vám nabízí hubnoucí zábal s bleskovým účinkem 4 v 1. Jedná se o zeštíhlující zábal zaměřený na lokální spalování tuků, odstraňování celulitidy, zpevnění kůže a odplavení toxických látek z podkoží. Tato zeštíhlovací metoda se zakládá především na vlivu tepla a chladu, podobně jako v případě Kneippovy kúry.

Aromaterapeutický zábal lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Tělo díky němu dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech, což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích.

Pokožka zůstává viditelně vyhlazená, dochází ke značnému úbytku tuků (měřitelné již po první aplikaci na obvodu těla), organismus se celkově pročišťuje. Celkový tělesný metabolismus se urychlí až na deset dní (nedochází k zpětnému ukládání tukových zásob).

Nevíte, jakou proceduru zvolit? Máte obavy, že na Vás nezaberou? Objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce, která Vám změří tuk, Ph, stupeň celulitidy a doporučí program detoxikace, stravování i program péče na míru.

UC zábal

UC zábal pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštihlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Zábal má navíc unikátní účinek proti stárnutí kůže, odstraní všechny nečistoty v těle na buněčné bázi. Jedná se o metodu celo-tělové horké bandáže, starodávné metody, již používali v Egyptě před tisíci lety k udržení krásné štíhlé postavy.

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetrů a chcete okamžitý výsledek, rozhodněte se pro tento zábal. Velmi efektivně pomáhá také před speciálními příležitostmi např. svatbou, dovolenou atd. Pravděpodobně Vám to zní až příliš nerealisticky, snad jako pohádka, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu věříme, že budete nadšeni.

Tento zábal znovu objevil japonský lékař Urasenko Chado (odtud název UC zábal), žijící přes dvacet let v Anglii, a zabývající se výzkumem lidského metabolismu, vlivu prostředí a skladby stravy na ukládání tělesného tuku a jeho následné efektivní spalování. Našel způsob, jak totálně detoxikovat tělo a zároveň uvést metabolismus tuku a vody na optimální úroveň. Propojil moderní poznatky v péči o tělo po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů, používaných při lázeňských ošetřeních se starodávnými metodami popsanými v hieroglyfickém písmu.

Ošetření se provádí zabalením zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly předem namočených a ohřátých v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály, hřejivé soli a patentovaného komplexu esenciálních látek. Kombinace bahna a obinadel napomáhá zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, v nichž se ukládá tuk.

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

 • doporučujeme kúru 3 – 7 zábalů v časových intervalech 5 – 7 dnů
 • průměrná délka ošetření 1,5 – 2 hodiny včetně měření

Termozábal

Termozábal je speciální metoda odstraňování tuku, jinak zvaná eutermie. Využívá tepla a speciálního gelu k zvýšení bazální teploty těla na 37,5 °C, při níž dochází ke zrychlení metabolismu. Tuk se při této teplotě, řízené elektro-přikrývkou, spaluje mnohem rychleji.

Proticelulitidový zábal

Revoluční ošetření pro odstraňování celulitidy. Nyní Vám nabízíme unikátní proceduru pro boj s pomerančovou kůží, která zaručuje rychlé snížení objemu v postižených partiích a vypnutí pokožky.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?