• okamžité vypnutí vrásek
  • hydratace pokožky
  • obnovuje elasticitu pokožky
  • zlepšuje tonus plet

Nejnovější omlazovací technika se zrodila v podobě přístroje Vital Injector – Restylane Skinbooster. Zajišťuje pokožce hydrataci, vyhlazení jemných vrásek a zpevnění pokožky. Výhodou je celoroční aplikace.

Přístroj vytváří vakuum, nasaje oblast pokožky a současně vpraví 5 mikrojehličkami stabilizovanou kyselinu hyaluronovou. Kyselina se tak aplikuje plošně ve správném množství a do přesné hloubky kůže.

Krásných výsledků docílí Vital Injector v oblasti tváří, kde dodá objem ztracený postupem věku a zároveň vypne pokožku. Koriguje a zmírňuje drobnější vrásky v oblastech špatně přístupných míst, např. pod očima a nad horním rtem.

Vital Injector pokožku obličeje zpevňuje, vypíná a hydratuje na hřbetech rukou, krku a dekoltu. Ošetření přístrojem je vhodné i pro mladší klientky, slouží jako prevence.

Revoluce v aplikaci nezasíťovaných materiálů. Okamžitě hloubkově hydratuje pleť a vyhlazuje jemné linky a vrásky. Podporuje přirozenou obnovu pleti, viditelně zlepšuje její elasticitu a tonus, zároveň předchází pigmentacím a zabraňuje jejich další tvorbě.

Díky precizní aplikaci účinných sér do předem stanovené hloubky v naprosto přesném množství nedochází k možným nerovnostem po aplikaci. Proto se mohou aplikovat nezasíťovaná séra a účinné látky s obsahem kyseliny hyaluronové bez rizika a s naprosto fascinujícím výsledkem. Nezasíťované materiály se mnohem lépe vstřebávají do podkoží, násobí se tak jejich účinnost s téměř okamžitým viditelným výsledkem.

Efekt lze díky rovnoměrnému, plošnému účinku a vhodně nastavené hloubce vpichu pozorovat již po prvním ošetření. Velkou výhodou po ošetření obličeje Vital Injectorem je rychlá rekonvalescence. Díky použití podtlaku se eliminuje vznik modřin, pokud přesto vzniknou, jsou podstatně menšího rozsahu. Drobné tečky po vpiších mizí do několika hodin po ošetření, dobře se skrývají make-upem.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?