Vibrační cvičení Dream Healther

Pro milovníky vibračních cvičení jako Power Plate, Vibrogym a Vibro fit máme alternativu, která má nejlepší klinickou studii na spalování tuků. Vibrační plošinu Dream Healther.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

V dnešním hektickém světě si lidé čím dál častěji nedokáží najít čas na pravidelné cvičení. Díky vibračním plošinám však čím dál více lidí zjišťuje, že mít takové tělo, jaké sami chtějí, již není utopií. A nepotřebují k tomu ani tolik času a pohybu. Dosažené výsledky se samozřejmě liší od člověka k člověku, stejně jako u všech ostatních forem cvičení. Faktem však zůstává, že i v nejlepších posilovnách stěží narazíte na cvičební nářadí, jehož používání má tak výrazné výsledky. Technologie vibračních plošin učinila ve velice krátké době výrazný pokrok, přičemž výhody jejich používání se stávají stále přesvědčivějšími.

Mnohé světové celebrity uvádějí coby klíč ke své dokonalé figuře cvičení právě na vibrační plošině Dream Healther.

Způsob, jakým vibrace prospívají lidskému tělu, se může zdát snadný. Technologií stojící v pozadí však jednoduchou rozhodně nazvat nelze. Vibrační plošiny, zařízení na vysoké technologické úrovni, se konstruují s ohledem na způsob reakce svalů na různé formy vibrací. Zajímavé výsledky, jichž lze používáním vibračních plošin dosáhnout, jsou důsledkem rychlých kontrakcí svalů, k nimž při cvičení dochází. Ty pozitivně působí jak na definici svalů, tak na sílu, kterou jsou schopné vyvinout.

Vibrační plošiny si získávají příznivce zejména v řadách těch, kdo nemají zrovna v lásce cvičení formou přílišného drilu, jako například vzpírání apod. Při používání vibrační plošiny se tělo procvičuje změnou rychlosti, na rozdíl od zmíněného vzpírání tak nemusíte zvyšovat intenzitu tréninku.

Vibrační plošina a regenerace

Po tvrdém cvičení svaly po nějakou dobu bolí v důsledku vypětí, jemuž se vystavily. Při používání vibrační plošiny se však doba potřebná pro zotavení může výrazně zkrátit. Rovněž se podstatně zmírňují projevy svalové námahy.

Vibrační plošina představuje jednu z nejnovějších forem cvičení na trhu, k vidění je stále častěji nejen v posilovnách, ale i v domácnostech. Vzhledem k výhodám, jež používání vibračních plošin přináší, nás toto nepřekvapuje. Obecně řečeno, za hlavní příčinu popularity vibračních plošin považujeme skutečnost, že dokáží procvičovat svaly způsobem, jakého nelze u většiny ostatních forem cvičení dosáhnout. Mnozí z těch, kdo vibrační plošinu používají pravidelně, zjišťují kromě fyziologických přínosů i nesporné výhody v terapeutické oblasti.

Využití vibračních plošin je samozřejmě stále relativně novým fenoménem, jehož přínosy se v plné míře teprve začínají projevovat. Už teď ale víme, že se jedná o jednu z nejsnažších forem cvičení, jejíž příznivý vliv na lidské tělo se nedá popřít.

Nesporné výhody:

  1. 10 minut cvičení na přístroji je jako 1 hodina ve fitnessu či aerobního cvičení
  2. Spaluje tuk velice efektivně především v oblasti hýždí, břicha a vnitřních orgánů
  3. Zvyšuje lymfatickou drenáž
  4. Snižuje hladinu cholesterolu
  5. Eliminuje všechny typy celulitidy
  6. Zlepšuje krevní oběh
  7. Nezatěžuje klouby
  8. Speciální program pro zpevnění vnitřních svalů a ochablého vnějšího svalstva po porodu (pokud nemáte pro své děti hlídání, vezměte je s sebou)

První cvičení je nutné telefonicky objednat – bude s Vámi cvičit zkušená terapeutka.

Vyzkoušejte první cvičení zdarma!

Lze kombinovat se všemi typy zábalů proti celulitidě a na zeštíhlení.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?