Tumescentní liposukce

Našim klientům nabízíme nejmodernější techniky tzv. miniinvazivní liposukce v lokální anestezii. Jsou to tumescentní liposukce Body-Jet a liposukce Plasmalipo ®. Tuk nejčastěji odsáváme z problematických partií jako je břicho, boky, vnitřní a vnější stehna. Častá je také liposukce podbradku nebo kolen.

Liposukce je skvělá na vytvarování postavy, jejím cílem by nikdy neměla být redukce nadváhy. Pokud potřebujete snížit nadváhu, máte BMI vyšší než 30, určitě nejste ideální kandidát na liposukci a spíše bychom doporučili navštívit naší nutriční poradnu  a vyzkoušet náš program Metabolic Balance , s jehož pomocí můžete trvale snížit svou tělesnou hmotnost bez nutnosti diety, hladovění či počítání kalorií.

Proč na klinice Medical Institut Plzeň používáme liposukci PLASMALIPO®

  • Je bezpečná, šetrná, účinná a rychlá
  • Minimalizuje výskyt modřin a podlitin
  • Rozpouští tuk, aniž by poškodila okolní tkáň
  • Vedle odstranění tuku vypne pokožku
  • Nezpůsobuje nerovnosti
  • Rekonvalescence je velmi rychlá

Maximální šetrnost i účinnost

Plasma rozpouští tuk i bez vysoké teploty, kterou k tomu potřebuje laser nebo radiofrekvence a nehrozí popálení tkání. Plasmové paprsky vysílá ultra tenká sonda umístěná na optickém vlákně, paprsky rozmělňují pouze tukové buňky a ani v nejmenším nepoškodí okolní tkáň, nervy nebo cévy.

Plasmový paprsek rozpouští tuk a zároveň vede k novotvorbě kolagenu a elastinu a tedy i k vypnutí a přilnutí pokožky v odsávané oblasti.

Bezbolestnost a rychlá rekonvalescence

Aby byla liposukce maximálně efektivní, výsledek dokonalý a rekonvalescence co nejkratší, provádíme zákrok v lokální anestezii.

 

Odkaz na: https://www.medicalinstitut.cz/hubnuti/metabolic-balance

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?