• Úbytek tukové tkáně
  • Intenzivní odstranění přebytečné vody
  • Redukce otoků
  • Pocit celkového uvolnění
  • Zrychlení metabolismu tuků
  • Zkvalitnění nočního odpočinku
  • Výsledky jsou viditelné již po prvním použití

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami. 

Co je termolipolýza?

Termolipolýza se nese v duchu příjemné relaxace v termosauně. Před ulehnutím do termosauny je na tělo aplikována speciální tělová hmota, která urychluje metabolismus tuků, zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu, vyhlazuje nerovnosti, modeluje tělo a v neposlední řadě detoxikuje. Nedílnou součástí procesu je i návlek z tepelně odolného a hygienického materiálu – v něm vzniká teplo.

Termosauna funguje na principu regulovaného sálání tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry. V kombinaci s tělovou hmotou a návlekem dochází k rychlejšímu odbourávání tuku – zvýšená teplota rozkládá tukové buňky a tělo následně odpadní látky vyloučí. Procedura trvá 30 minut a poté je odstraněna tělová hmota, místo níž se na kůži nanáší katalytický lotion. Ve finále je na tělo krátkou masáží aplikován tělový krém.

Výsledky ošetření

Ošetření předchází změření na kritických partiích. Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt – lidé, kteří podstoupí ošetření, se po zbytek dne cítí zcela odpočatě.

Doporučujeme absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.

Průběh ošetření

Klientka se osprchuje a pak terapeutka nanese na celé tělo speciální gely. Po otevření lymfy je zabalena do „potící fólie“ a uložená do termosauny. Potící kúra probíhá cca.30 minut. Pak se klientka otře mokrým ručníkem a kosmetička na ni nanese catalytickélotion a tělový krém.  Po kúře se doporučuje 12 hodin nekoupat ani nesprchovat, protože účinky termosauny stále probíhají.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Mgr. Kateřina Dragomirová

Mgr. Kateřina Dragomirová

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?