Prohlédněte si výsledky práce na klinice Medical Institut v Plzni.

V čem všem tedy spočívají výhody spánkového liftingu?

  • kombinují se výsledky klasických faceliftů s velkou ohleduplností zákroku
  • výsledek vypadá přirozeně
  • nevytváří se viditelné jizvy
  • není nutné podstoupit celkovou anestezii (narkózu), zákrok je pouze ambulantní

Mnohdy stačí jen odstranit známky stárnutí ve střední části obličeje a a ve spánkové oblasti, aby se dosáhlo stejného omlazujícího efektu jako při celkovém faceliftu. Spánkový lifting nabízí výbornou alternativu ke složitým postupům u klasických faceliftů.

Tato moderní technika si velmi rychle získala oblibu na celém světě právě díky své jednoduchosti a šetrnosti, jež jdou ruku v ruce oslnivým výsledkům. Jako speciální způsob korektivní plastiky v oblasti očí, spánku a obočí se v těchto místech o pokožku důkladně postará a navrátí jí pevnost a vitalitu – bude jen a jen radost na ni pohledět.

Konečný efekt Vám vydrží skutečně dlouho. Při ošetření se totiž upravují i podkožní struktury (fascie), nejenom kůže samotná. Vstupy se provádějí z vlasové části, jemně, do hloubky maximálně 0,5 centimetru. Takto se pak pleť zevnitř vypíná. Jelikož nedochází k rozsáhlému řezu pokožky, tak ani nevznikají jizvy v oblasti uší ani dlouhá jizva pod vlasy nad čelem. Objeví se jen drobé jizvičky, které se však snadno schovají mezi vlasy. Jakákoliv stopa po liftingu je tak neviditelná.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej dostupnou na recepci Institutu Krásy.

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Miloš Ondruš

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?