Sleva na injekční léčbu kloubů

- 10%
4000 Kč

Bolesti kloubů postižených osteoartrózou jsou časté nejen u vrcholových sportovců nebo intenzivně sportujících mladých lidí. Příznaky onemocnění znepříjemňují život i běžné populaci, omezují v pohybu a brání v podávání maximálních výkonů.

Konec akce: 31.05.2019 12:53
CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Sleva se vztahuje na injekční léčbu kloubů kyselinou hyaluronovou nebo plazmou.

Kyselina hyaluronová –  přírodní a tělu vlastní látku s lubrikačním a ochranným účinkem na poškozený kloub. Zlepšuje klouzání kloubů po sobě i jejich schopnost absorbovat nárazy. Látka poskytuje úlevu od bolesti, má protizánětlivé účinky a podporuje tvorbu vlastní kloubní tekutiny.
Podávání analgetik zmírňuje bolest pouze dočasně. Po jediné injekci kyseliny hyaluronové bolest při osteoartróze ustupuje až na jeden rok.

Plazma (PRP) –  využívá výhradně hojivých účinků látek z vlastního těla pacienta, jmenovitě odstředěnou krevní plasmu, která je obohacena o aktivované krevní destičky, obsahující růstové a protizánětlivé faktory. Tyto faktory se účastní hojení celé řady tkání vašeho těla. Tato nová metoda separace a aktivace faktorů umožňuje použití pří léčení u řady ortopedických nemocí či v poúrazových a pooperačních stavech.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528