Sculptra

Injekční metoda určená speciálně pro doplnění ztracených podkožních objemů obličeje s obsahem kyseliny poly-L-mléčné (dermální výplň s dlouhodobým účinkem).
  • dlouhodobý účinek
  • navrácení ztracených objemů
  • vysoká kvalita
  • zaručená bezpečnost

Stimulace kolagenu – v tom je ten rozdíl!

Úbytek kolagenu je klíčovým projevem stárnutí pokožky. Kolagen podporuje strukturu Vaší pokožky, ovlivňuje objem a tvar vaší tváře. Kolem 30. roku věku v důsledku úbytku kolagenu dochází ke snížení elasticity a hydratace pleti. Sculptra stimuluje kolagen a tak napomáhá k znovuobnově ztraceného objemu a tvaru tváře.

Krásná díky přípravku Sculptra

Sculptra neboli kyselina poly-L-mléčná (PLLA) pro injekční aplikaci nahrazuje ztrátu kolagenu způsobenou stárnutím. Sculptra je objemová výplň, která byla vyvinuta pro stimulaci přírodního kolagenu, výsledky korekce přetrvávají více jak 2 roky.

Na rozdíl od tradičních dermálních výplní, jež slouží jen k vyplnění mělkých až hlubokých vrásek a rýh, Sculptra funguje jinak. Stimuluje Váš vlastní kolagen, tím dochází k doplnění ztráty objemu způsobené stárnutím pokožky. Sculptra postupně navrací mladší, přirozený vzhled, výsledky korekce trvají více než dva roky.

Text: PharmaSwiss.cz

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?