Radiofrekvence s ultrazvukem

Jak na pevné tělo bez celulitidy?

Vybojujte si krásné pevné tělo bez celulitidy, přebytečných tuků, vrásek či povadlé pokožky. Nejpokrokovější technologie přináší rychlé výsledky!

Neinvazivní, neablativní, bezbolestná a časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a léčbu celulitidy. Naprosto nová, v ČR málo známá metoda na péči o pleť a podkoží.

Radiofrekvenci aplikujeme pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Střídáním mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění dochází k okamžitému vypnutí ochablé pokožky.

Unikátní spojení ultrazvukové sonodermabraze a ultrazvukové sonoforézy působí na pleť v jejích nejhlubších vrstvách. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť, a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží.

Celkový efekt terapie podporuje stimulace kolagenových vláken, „stavebních kamenů” pleti. Přístroj se vyznačuje speciálním programem pro vypínání povadlé pokožky, extrémně povadlé pokožky a speciální kombinovaný program zaměřený na vypínání pokožky i redukci tukových buněk. Radiofrekvence má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu. Jedná se o velmi pokrokovou tehnologii, těšící se úspěchu po celém světě. Používá se i k chirurgickým zákrokům stejně tak jako dříve lasery.

Kolikrát je nutné ošetření opakovat?

Viditelné výsledky radiofrekvence se dostavují po 1 až 5 ošetřeních. Mezi jednotlivými návštěvami by ale nemělo uběhnout méně než 7 dní. Každé sezení trvá, podle individuální indikace, od 15 do 50 minut.

Po zákroku lze pozorovat zřetelné napětí pokožky, může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Vše se upraví během jednoho až dvou dnů. Ošetření se nemusíte bát, nehrozí žádná nebezpečí ani fotoaktivita (na rozdíl od fotorejuvenace IPL laserem). Za 20 minut po ošetření se pacient může vrátit zpět do běžného života.

Pro jaké oblasti je terapie vhodná?

  1. Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, především vhodné pro tvrdou fibrotickou celuilitidu (ve stadiu, o němž si většina klientek myslí, že se ho již nezbaví).
  2. Tělesné i obličejové partie, jež je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží a redukce podbradku.

Zákrok můžete podstoupit také v kombinaci s tělovými programy podtlakové lymfatické masáže a kavitační liposukce. Doporučujeme ho i klientům, kteří uvažují o invazivním zákroku, ale nemají k němu důvěru, nebo se obávají nežádoucích vedleších komplikací, jimž se dá neinvazivním ošetřením předejít.

Objednejte se na Radiofrekvenci ještě dnes na a získáte postavu svých snů!

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?