Plastika povolené kůže stehen

S přibývajícími roky kůže ztrácí na elasticitě a podléhá gravitaci. Řadu lidí, kteří rychle a radikálně zhubli, trápí povislá kůže. A proto je tu plastická operace stehen. Zákrok, při kterém se povolená kůže napne a její nadbytečná část je odstraněna.

  • Odstraňuje přebytečnou povolenou kůži a kožní převisy, valy a záhyby
  • Zpevňuje pokožku
  • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí

Povolená kůže, kožní valy a záhyby v krajině stehen mohou být způsobeny například vlivem snížení elasticity kůže s přibývajícím věkem, nebo větší či rychlé redukce tělesné hmotnosti. Plastika stehen redukuje tyto kožní přebytky.

Plastická operace stehen patří mezi málo prováděné operace a velká většina plastických chirurgů s ním má malé nebo vůbec žádné zkušenosti. Je velmi důležité vybrat správného lékaře se zkušenostmi s plastickými operacemi stehen, jako je MUDr.Šimkanin.

Jak to probíhá?

V první řadě přijdete na konzultaci s chirurgem, který Vám vysvětlí co operace obnáší. Přípravu na ni, její průběh a pooperační péči. Zodpoví Vaše dotazy. Pak se domluvíte na datu operace a zařídíte si předoperační vyšetření. Zákrok potrvá přibližně 2–3 hodiny v celkové narkóze. Po zákroku vás na klinice hospitalizujeme na 1–3 dny.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ informace
Předoperační vyšetření nesmí být starší 14ti dnů před výkonem a je nutné výsledky přinést nejpozději v den operace.

Upozorňujeme, že pacienti s neúplným vyšetřením nemohou být operováni!

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ obsahuje

  • Náběry

FW + krevní obraz, hemoglobin, hematokrit, INR (QUICK), APTT, Glykémie, Urea, Kreatinin, bilirubin, ALT, AST, ionty (Na, K), CRP, HIV, Moč a sediment

  • Vyšetření

Anamnéza, medikace, fyzikální vyšetření, EKG s popisem. V Závěru předoperačního vyšetření musí být vyjádření ke způsobu anestezie (lékařská zpráva musí obsahovat výslovné stanovisko, zda není námitek proti operaci v celkové anestezii). 

Operací se odstraní kožní a tukové nadbytky v oblasti vnitřních stehen a zlepší se jejich tvar. Zákrokem také dojde k částečnému vypnutí kůže celého stehna.

Kontraindikací k zákroku je pak špatný zdravotní a psychický stav!