Povislá kůže stehen

  • zlepšení projekce hýždí a dodání plnosti
  • pozvednutí povislé kůže pod zadečkem
  • vyhlazení celulitidy
  • lze využít aquafilling, výplně nebo vlastní tuk
  • bez použití skalpelu a bez jizev
  • šetrný zákrok

Hromadění tuku v zadečku a jeho nežádoucí tvar jsou dnes příkladem estetické vady, jež trápí mnoho žen. I celkově štíhlý člověk může mít objemnější, spadlé nebo naopak nevýrazné hýždě, což zapříčiňuje nejen životospráva či životním styl, ale i genetika.

Zvýraznit siluetu hýždí můžeme pomocí výplně aquafilling, cristal nebo vlastním tukem. Zároveň tak dochází k vyhlazení dolíčků celulitidy a zpevnění pokožky. Potřebujete-li více pozvednout oblast a dodat objem plochým půlkám, pak řešení nabízí augumentace buď aquafillingem nebo lipotransferem – vlastním tukem (Brazilský buttlift).

Brazilský buttlift

Tento lipotransfer tukových buněk se provádí speciální kanylou. Tukové buňky zde slouží jako kvalitní výplňový materiál, odebírají se z jiné problematické části těla, zůstávají živé a přirozeně splývají s podkožím. Výhodou zákroku je tělu vlastní materiál a nevzniká tak odmítavá nebo alergická reakce těla, což má za následek také rychlé hojení a celkovou šetrnost zákroku samotného. Navíc nedochází ke ztrátám buněk jako u starších technik. Tato metoda je téměř permanentní, protože buňky neztrácí vitalitu a pokud klient přibere celkově, přibírá rovnoměrně i v oblasti zadečku. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii, k výkonu samotnému stačí pouze vpichy speciální kanylou, zákrok se tak obejde bez jizev. Můžete se tak těšit z lepší projekce hýždí, plnosti a zároveň se zvedne i povislá kůže pod zadečkem.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?