Plastika břicha

Trápí vás povislá kůže na břiše nebo nevzhledné faldy? Chcete se zbavit povoleného bříška? Vhodným způsobem je abdominoplastika, plastická operace břicha či oblasti podbřišku. Plastika břicha vám na 100% vrátí štíhlý vzhled a dokonce odstraní i část strií.

  • Redukce nadbytku kůže a podkoží v oblasti břicha
  • Odstranění povislé kůže po porodu
  • Zpevnění břišních svalů
  • Dlouhodobý efekt operace

JAK TO PROBÍHÁ?

V první řadě se setkáte s lékařem na konzultaci, který Vám vysvětlí zákrok, podívá se na Vás a řekne Vám co by pro Vás bylo vhodné. Zda jen malá úprava nebo naopak co nejvíce může sebrat, aby Vás to neohrozilo na zdraví. Zajistíte si předoperační vyšetření.

Je to dvou až tříhodinová operace, která se provádí v celkové anestezii. Jizvy se není třeba obávat, protože je řez veden nad ochlupením v intimních partiích, a to tak, aby byla výsledná jizva skrytá pod spodním prádlem.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
Předoperační vyšetření nesmí být starší 14ti dnů před výkonem a je nutné výsledky přinést nejpozději v den operace.

Upozorňujeme, že pacienti s neúplným vyšetřením nemohou být operováni!

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ obsahuje

  • Náběry

FW + krevní obraz, hemoglobin, hematokrit, INR (QUICK), APTT, Glykémie, Urea, Kreatinin, bilirubin, ALT, AST, ionty (Na, K), CRP, HIV, Moč a sediment

  • Vyšetření

Anamnéza, medikace, fyzikální vyšetření, EKG s popisem. V Závěru předoperačního vyšetření musí být vyjádření ke způsobu anestezie (lékařská zpráva musí obsahovat výslovné stanovisko, zda není námitek proti operaci v celkové anestezii). 

Plastická operace břicha u nás probíhá třemi hlavními způsoby a to

  • Abdominoplastika

Je jiný název pro plastickou operaci břicha. Opravuje kontury, odstraňuje přebytek kůže a tuku. Rovněž řeší rozestup povolených břišních svalů.

  • Miniabdominoplastika

Poloviční abdominoplastika chirurgicky opravuje oblast podbřišku nebo nadbřišku. Hranici tvoří oblast kolem pupíku. Pomáhá hlavně u žen s povolenou břišní stěnou z důvodu porodu, dále u klientů po razantním úbytku váhy.

  • Lipoabdominoplastika

Kombinace abdominoplastiky a liposukce. Využívá se u klientů, kteří potřebují odstranění větší vrstvy podkožní tukové tkáně.

Zatočte s nehezkým bříškem! Díky abdominoplastice se můžete ještě toto léto směle vydat na pláž v bikinách!

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?