NEWSLETTER

Zvětšení prsou aquafillingem

Splňte si konečně sen o plných ňadrech bez implantátů a jizev. Zvětšení až o jednu velikost. Výsledky viditelné ihned po zákroku.

  • Bez implantátů
  • Bez jizev a nutné rekonvalescence
  • Okamžité zvětšení s viditelnými výsledky
  • Nerozpoznatelný od přirozené tkáně prsu
  • Téměř bezbolestná aplikace
  • Dlouhodobý efekt

Zvětšení prsou bez nutnosti operace je sen mnoha žen, tento sen je dnes však již realitou!

Aquafilling je inovativní nechirurgická miniinvazivní metoda, při které je použit vysoce elastický gel, který je tvořen z největší části vodou a to z 98%. Je tak pro tělo přirozený a v tom pramení jeho vysoká účinnost, jelikož asi dvě třetiny lidského těla tvoří voda. Zároveň díky svému složení také poskytuje Aquafilling přirozenost a jemnost měkké tkáně prsu. Nejsou viditelné nebo hmatatelné žádné vrstevnice.

zvetseni_prsou_aquafillingem_medical_institut_plze

Aquafilling je navíc velmi bezpečná metoda, protože gel není cizorodá látka vložená do měkkých tkání prsu, ale je to přírodní látka ve formě hydrofilního gelu. Voda je hlavní složkou gelu, takže nedochází k odmítnutí, a proto ani k žádným komplikacím během ani po zákroku. Stejně tak nedochází k migraci gelu, zánětům nebo k fragmentaci v místě vpichu ani k žádnému prosakování v injekční zóně. Výsledkem je rychlý návrat do běžného společenského života.

Gel je aplikován injekčně a zákrok je téměř bezbolestný, jelikož injekce je aplikována s lokální infiltrační anestezií. Nezůstávají po něm také vůbec žádné jizvy. Výsledky jsou ihned viditelné a žena je připravena vrátit se do jejího běžného života během velmi krátkého období.

Obrovskou výhodou této metody je, že se hydrofilní gel rozkládá pomalu a poskytuje dlouhotrvající efekt. Zaručuje viditelný efekt a v prsou vydrží 5-8 let.

Díky svému složení je Aquafilling kompatibilní s ostatními dříve aplikovanými kožními výplněmi. Zvolit Aquafilling znamená mít jistotu, že máte správně nakročeno ke krásným a přirozeným prsům a atraktivnější postavě.