NEWSLETTER

Dermální výplň Cristal

Vysoce kvalitní výplňový materiál zajistí plnost vašeho poprsí, vyplní každou vrásku nebo opět navrátí ztracený objem kdekoliv si přejete.

  • Moderní inovativní dermální výplň
  • Vysoká čistota a voskoelasticita
  • Snadná bezbolestná aplikace
  • Dlouhodobý výsledek s trváním až 12 měsíců

Cristal se vyznačuje vysokou kvalitou a jedná se o sterilní, vysokoelastický, hydratovaný, apyrogenní, biologický kompatibilní zesíťovaný derivát kyseliny hyaluronové. V estetické medicíně se používá k výplni vrásek a nerovností v oblasti obličeje, tkáňových defektů, ke zvětšení rtů a prsou, omlazení a hydrataci tváře, krku a dekoltu. V neposlední řadě k modelaci kontur tváře nebo biorevitalizaci. Tato estetická léčba je řešena podle individuálních potřeb klienta.

Cristal je však oproti běžným výplním nová inovativní dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové, která je zpracovávána inovativní technologií NGCT (Non Granular Consistency Technology). Moderní způsob úpravy kyseliny hyaluronové při níž vzniká zcela hladký, velmi hustý homogenní gel. Gel nevytváří nežádoucí hrudky a snadněji proniká do tkání, ve srovnání s ostatními hyaluronovými dermálními výplněmi, které touto metodou zpracování neprocházejí.

Tím je docíleno vysoké čistoty této gelové výplně a vysoké tixotrope (proměnná konzistence: řídká látka, která následně zhoustne). Dermální výplně, které mají tixotropní vlastnosti (hustý gel se stává tekutým a velmi snadno tak prochází tenkou jehlou do tkání, kde ihned nabývá své původní hustoty) se snadněji aplikují, protože není nutné vyvíjet na píst stříkačky silný tlak a nedochází tak k traumatizaci okolní tkáně, do které je výplň aplikována. Pro klienty tato metoda představuje mnohem nižší bolestivost, kratší dobu aplikace a menší potřebný objem pro dosažení výsledku srovnatelného s preparáty, které byly dostupné dříve. Okamžitě po ukončení aplikace nabývá gel původní hustoty a efekt vyplnění je tak okamžitě patrný.

Díky zesíťování (t.j. charakter této výplně, který zajistí objem) je výsledek dlouhodobý a trvá až 12 měsíců.