Permanentní makeup

  • Přirozené, realistické výsledky
  • Vykreslování obočí s efektem 3D
  • Bez jizev
  • Ambulantní zákrok
  • Okamžitý výsledek
  • Profesionální tým odborníků

 

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené, rostlé správným směrem, výrazné oči  nebo plné rty. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla a značně zjednodušit líčení. Medical Institut poskytuje nejmodernější formu permanentního make-upu, jehož výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravého obočí, linek nebo přirozeně plných rtů.

Více informací:

Naše metoda vytváří opravdu přirozený vzhled realistického obočí, tato perová metoda se používá k rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí. Jednotlivě získané chloupky touto metodou působí přírodně, jsou velice tenké a trvalé. Proto se procedura kromě estetického hlediska a úspory času při líčení využívá také jako řešení po nehodách, chemoterapii, nemocích a jiných případech, kdy přirozené obočí strádá nebo vypadává.

Celý zákrok je bezbolestný a tak jemný, že podráždění či otok se neobjevují ani ihned po něm. Nezůstávají ani tmavé a světlé skvrny jako při tradiční metodě. Vše trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů potřebujete.

Na rozdíl od klasického permanentního make-upu pigmentace provedená naší metodou vydrží déle, přibližně 3 roky.

Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

 

Školení na permanentní makeup-obočí:

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?