Přidejte se ke klientkám z celého světa, které ví o všech výhodách:

  • svůdné plné rty – trvale
  • jednoduchý ambulantní zákrok pouze za lokální anestezie
  • okamžitý efekt
  • časová nenáročnost
  • bez jizev

Častý prostředek, kterým vyplnit rty, představují gelové dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Jelikož se však nároky klientů zvyšují, dostává se do popředí jiný postup, PermaLip. Jeho přednosti spočívají v naprosto bezpečném a permanentním zvětšení rtů pomocí implantátu fyziologického tvaru, díky němuž je efekt přirozený.

PermaLip je k dispozici v různých velikostech, aby mohl vyhovět všem klientům, jejichž požadavky se pohybují o mírného zvětšení rtů až po velmi výrazné vyplnění. Implantát je vyrobený z měkkého, solidního silikonového elastomeru; prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna a potvrzena jeho bezpečnost a účinnost. Je patentovaný a právem mu náleží certifikáty FDA a CE.

Průběh zákroku:

Zvětšení rtů pomocí PermaLip je relativně jednoduché. Provedou se dva drobounké miniřezy v koutcích úst. Implantát je vtažen tunelem do rtu a vycentrován, aby později nezpůsoboval klientce jakýkoli diskomfort. Nepatrné řezy se uzavřou sešitím ranky vstřebatelným stehem a následná jizvička není viditelná. To vše trvá zhruba 30 minut a provádí se ambulantně, pouze v lokálním znecitlivění.

Výplň zajišťuje okamžitý a trvalý efekt. Je ideální pro použití u rtů, které jsou úzké, a tak vytváří dojem přísného obličeje;  po aplikaci je ihned znatelný výraznější objem a pěkné kontury. Pro okolí však není implantát patrný, ať už se rty jakkoli pohybují, a není ani hmatatelný.

Co dál?

Ačkoliv je PermaLip obvykle řešení natrvalo, velkou výhodou je možnost po čase jej podle potřeby vyjmout a nahradit větší variací, či ponechat ret bez výplně. Tedy například v případě, kdy si klientka přeje navrátit ke své původní podobě a ret zase zmenšit, může být implantát pomocí jednoduchého zákroku vyjmut – takové odstranění zabere přibližně 10 minut.

Pro jeho jednoduchost a kvalitu si PermaLip zamilovaly ženy po celém světě.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?