Omlazení velkých stydkých pysků

Nepříjemné pocity v oblasti intimních partií trápí ženy po porodech a v období menopauzy, ale nezřídka se s nimi setkávají i mladé dívky. Častá nespokojenost s těmito citlivými partiemi vede k tomu, že si ženy neužívají sex a stydí se před svými partnery. Nyní je tu však řešení! Injekčně aplikovaný hydrogel Desirial a Desirial plus obsahující kyselinu hyaluronovou, který byl vyvinut speciálně pro intimní oblast.

Jak to probíhá?

Přijdete na konzultaci ke specialistovi, který s Vámi zákrok probere, vyšetří vás a vše vysvětlí. Pokud se domluvíte, přistoupí rovnou k ošetření, kdy se oblast znecitliví anestetikem a tenkou kanylkou se aplikuje výplň.

Pomocí výplně Desirial tak efektivně omladíme vaše nejintimnější partie. Výplň na bázi kyseliny hyaluronové je tělu vlastní, a tak bezproblémově zvětší přirozený objem vnějších velkých stydkých pysků a hydratuje vulvo-vaginální oblast. Po tomto zákroku se nejen zlepší vaše sebevědomí, ale také dojde ke zkvalitnění sexuálních prožitků.

Ošetření je bezbolestné a trvá kolem 30 minut.

Bezprostředně po ošetření je běžné zarudnutí nebo otok v kombinaci se svěděním, případně i mírná bolest. V místě vpichu může vzniknout modřinka nebo zatvrdnutí a kůže může lehce zašednout nebo zbělat. Všechny tyto reakce nejpozději do 2 týdnů odezní.

Desirial je první výplň svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje tedy všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví.

    MUDr. Patrik Paulis

    MUDr. Patrik Paulis

    Plastický chirurg