Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Omlazení velkých stydkých pysků

Nepříjemné pocity v oblasti intimních partií trápí ženy po porodech a v období menopauzy, ale nezřídka se s nimi setkávají i mladé dívky. Častá nespokojenost s těmito citlivými partiemi vede k tomu, že si ženy neužívají sex a stydí se před svými partnery. Nyní je tu však řešení! Injekčně aplikovaný hydrogel Desirial a Desirial plus obsahující kyselinu hyaluronovou, který byl vyvinut speciálně pro intimní oblast.

  MUDr. Vojtěch Šandera MBA

  MUDr. Vojtěch Šandera MBA

  Plastický chirurg

  Jak to probíhá?

  Přijdete na konzultaci ke specialistovi, který s Vámi zákrok probere, vyšetří vás a vše vysvětlí. Pokud se domluvíte, přistoupí rovnou k ošetření, kdy se oblast znecitliví anestetikem a tenkou kanylkou se aplikuje výplň.

  Pomocí výplně Desirial tak efektivně omladíme vaše nejintimnější partie. Výplň na bázi kyseliny hyaluronové je tělu vlastní, a tak bezproblémově zvětší přirozený objem vnějších velkých stydkých pysků a hydratuje vulvo-vaginální oblast. Po tomto zákroku se nejen zlepší vaše sebevědomí, ale také dojde ke zkvalitnění sexuálních prožitků.

  Ošetření je bezbolestné a trvá kolem 30 minut.

  Bezprostředně po ošetření je běžné zarudnutí nebo otok v kombinaci se svěděním, případně i mírná bolest. V místě vpichu může vzniknout modřinka nebo zatvrdnutí a kůže může lehce zašednout nebo zbělat. Všechny tyto reakce nejpozději do 2 týdnů odezní.

  Desirial je první výplň svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje tedy všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví.

  Ceník - estetická dermatologie - výplně
  1 ml / 2 ml 8 000 Kč / 13 000 Kč
  1 ml (silnější/lidokain) 9 000 Kč
  2 ml – periost (kanyla, jehla) 13 000 Kč
  Objemová korekce obličeje – 3 ml 17 500 Kč
  Výplň kanylou 10 000 Kč
  Redensity II. – kruhy pod očima 8 000 Kč
  Zvětšení klitorisu od 6 000 Kč
  Zvětšení bodu G 8 000 Kč

  Máte otázku? Nebojte se zeptat.

  Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

  Infolinka a objednávky +420 775 123 528

  Kontaktní formulář: