• bezpečné a rychlé odstranění žilek
  • bezbolestné
  • bez vzniku jizev

Nevzhledné žilky vznikají především v době těhotenství, při obezitě, při prudkých hormonálních změnách nebo při závažném onemocnění a to nejčastěji v obličeji, na nohách,  kolem kotníků nebo kolen. Tento problém lze efektivně řešit novou laserovou technologií Tri-Beam, díky níž žilky velmi rychle mizí.

K odstranění rozšířených žilek i jiných cévních projevů na kůži jako jsou hemangiomy, “ohně”, rosacea apod. se používá speciální barvivový laser. Jeho paprsek, řízený počítačem, se zaměřuje pouze na nežádoucí cévní projev, velmi cíleně a přesně jej zasáhne. Okolní tkáně zůstávají nedotčené, proto se nemusíte obávat vzniku jizev ani změny struktury pleti, jako tomu bylo u starších metod. Bezprostředně po zákroku ošetřené místo zčervená, během několika dní však zabarvení samo vymizí.

Samotný zákrok trvá od několika sekund po několik desítek minut dle velikosti ošetřované oblasti. Většinou potřebujete 2 – 3 návštěvy k úplnému vymizení žilek, počet návštěv se odvíjí dle závažnosti problému a jeho rozsahu. Ošetření nebolí, pacienti popisují ošetření jako štípnutí nebo mravenčení v ošetřované oblasti. U velmi sensitivních klientů můžeme použít také lokální znecitlivění pro naprostý komfort při zákroku.

Po zákroku pleť chraňte opalovacím krémem s vysokým ochranným faktorem SPF 50 a více. Doporučujeme nevystavovat se vysokým teplotám, páře, sauně a neopalovat se v soláriu.

MUDr. Libor Dvořáček

MUDr. Libor Dvořáček

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

MUDr. Maria Lomteva

MUDr. Maria Lomteva

MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Miloš Ondruš

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?