Odstranění tetování

Odstranění tetování provádíme specializovanými lasery, které krátkými impulsy do kůže tříští barevné pigmenty tetování na malé části.

Pro opravdu kompletní odstranění tetování budete potřebovat delší čas. Nelze ho totiž odstranit během jednoho sezení. Proč tomu tak je? Pigmenty, obsažené v tetovací barvě se nachází v několika vrstvách pod sebou, a laser je tak musí rozbít postupně. Zároveň existují různé druhy tetování a jejich odstranění závisí na několika faktorech: barva, hloubka a zóna umístění. V neposlední řadě, pro tělo je to laserové odstranění tetování zátěž a organizmus potřebuje přibližně 6 týdnů, aby se dokázal se zákrokem vypořádat.

  • Rychlá a účinná metoda
  • Účinné odstranění bez jizvení
  • Bezpečné pro pokožku
  • Dokonalá přesnost a jemnost ošetření
  • Odstranění i vícero hlouběji ležících pigmentů a barev

V minulosti bylo téměř nemožné dosáhnout dobrého výsledku, protože zařízení sloužící těmto účelům byla funkčně omezená. Žádný z laserů se dosud nedokázal vypořádat s odstraněním tetování bez následků, jako jsou třeba pozůstatky tetování, nebo vznik jizev. To dnes již neplatí.

Kolik sezení je přibližně potřeba?

Pro odstranění běžného amatérského tetování jsou zapotřebí 1-3 ošetření. U profesionálního tetování jsou to 3-4 sezení a v extrémních případech až 6-8 laserových ošetření.

Jak to probíhá?

Přijdete na konzultaci ke specialistovi, který si tetování prohlédne, změří a seznámí Vás s cenou a s průběhem. Zároveň Vám zodpoví všechny Vaše otázky. Pokud se domluvíte, přistoupí rovnou k ošetření.

Odstranění laserem je prakticky nebolestivé, naši klienti jej přirovnávají k štípnutí gumičkou. Pokud jste citlivější, je možné místo dopředu znecitlivět anestetickým krémem.

Po výkonu je třeba ošetřená místa chránit před přímým slunečním zářením a místo natírat mastným krémem. Nedoporučujeme chodit do sauny a do veřejných bazénů. Ošetřené místo je třeba nedráždit příliš těsným oblečením. Kůže na laser reaguje lehkým zčervenáním, či otokem, ale do 3 dnů obojí mizí.

Bc. Adéla Pavlíková, DiS.

Bc. Adéla Pavlíková, DiS.

vedoucí sestra plastické chirurgie

Bc. Martina Roučková

Bc. Martina Roučková

Vrchní sestra

Kristýna Mudrová

Kristýna Mudrová

zdravotní sestra

Ivana Koupalová

Ivana Koupalová

Specialista na tělová ošetření