Niťový lifting – za hodinu bez vrásek díky klinice Medical Institut v Plzni

zveřejněno 11. 4. 2018

Pozorujete na svém obličeji známky neodvratného stárnutí? Nezoufejte! S profesionály Medical Institutu a s faceliftem prováděného zcela vstřebatelnými nitěmi s nimi můžete zatočit a vrátit čas zpět. Toto řešení vypne ochablou kůži obličeje i krku, navrátí tváři ztracené kontury a Vy se budete moct cítit opět mladí, svěží a neodolatelní. To všechno bez skalpelu a jizev.

 • jeden z nejžádanějších zákroků estetické medicíny
 • moderní chirurgicko-estetický lifting bez zdlouhavé rekonvalescence
 • miniinvazivní, téměř bezbolestná aplikace
 • vysoká efektivita a současně velká šetrnost
 • vypnutí povadlé pleti a zpomalení stárnutí
 • skvělé, okamžitě viditelné a zároveň dlouhotrvající účinky

Prohlédněte si výsledky práce na klinice Medical Institut v Plzni.

 

Jaké problémy toto ošetření řeší?

Tato unikátní metoda liftingu je vhodná k aplikaci jak na první známky stárnutí, tak i na jeho pokročilejší projevy. Podstoupit ji mohou muži i ženy z různých věkových skupin (již od cca 35 let). Pokud Vás trápí jakýkoli z následujících problémů, jste na správné adrese:

 • glaberální linky (nad kořenem nosu)
 • vpadlé obočí, povadlá kůže nad očima
 • výrazná nosoretní vráska
 • povislé vrásčité tváře
 • povolená kůže brady
 • pokleslé ústní koutky, marionety (rýhy kolem úst)
 • vrásky na čele

Jak to funguje?

Šetrný zákrok se provádí ambulantně, pod lokální anestezií, takže téměř nebolí; je také minimálně invazivní. Používají se při něm totiž speciální kanyly (vybavené tupým koncem, aby nenarušovaly cévy), kterými se provlékají dermatologické nitě. Ty jsou plně vstřebatelné, biokompatibilní a hypoalergenní a od ostatních vláken v estetické chirurgii se odlišují svým jedinečným složením a vlastnostmi. Díky tvaru šroubovice s mikroskopickými háčky se snadno uchytí v kůži, navrátí ji do její původní polohy a zafixují ji tam. Navíc budou stimulovat tvorbu kolagenu – ten vytvoří podpůrnou konstrukci, jež přetrvá i po vlastní absorpci nití. Takto můžeme zaručit skutečně dlouhodobé trvání zpevňujícího efektu.

Během jednoho sezení lze ošetřit celý obličej či zaměřit se jen na jeho dolní třetinu, podbradek nebo krk. V závislosti na rozsahu zákroku a požadovaných výsledcích se liší počet vláken (průměrně se pohybuje kolem 10). Obecně platí, čím více materiálu, tím samozřejmě výraznější účinek. Veškerý výkon trvá asi hodinu.

Co se děje po ošetření?

Bezprostředně po aplikaci může klient odejít domů a druhý den se navrátit do svého běžného života, avšak s podstatnou změnou – s vylepšenou, pevnou, rozzářenou pletí a novou energií. Omlazení svého obličeje budete pozorovat okamžitě, s odstupem času se ovšem pochopitelně efekt ještě znásobí. Po ošetření navíc nezůstanou žádné stopy a Vaše proměna bude vypadat naprosto přirozeně. Vydrží Vám i 5 let. V případě potřeby lze však postup po dostatečné době zopakovat a skvělé výsledky prodloužit.

Bezprostředně po tomto faceliftu se mohou dočasně objevit minimální otoky a modřiny. Nezbytnou součástí pooperační péče tvoří nošení speciální zpevňující a modelující masky na obličej, a to po tři dny. Pořídíte ji na recepci Institutu Krásy či Medical Institutu. Také se doporučuje alespoň týden se vyvarovat namáhavějších aktivit.

Facelift vstřebatelnými nitěmi v Medical Institutu

Naši profesionálové absolvovali prestižní školení na aplikování této pokrokové techniky, v úzkém okruhu 20 předních specialistů v republice.